STAYING? OH YES I AM!

January 31, 2018

Síce som dnešok skoro celý strávila vo vlaku na ceste domov - na týždeň - čo je zatiaľ najdlhšie, čo budem doma od začiatku Erasmu, nakoniec som z neho vyťažila ešte niečo viac. Vo vlaku som sa rozhodla, že večer zájdem na tréning z Yoseikanu a som nesmierne rada, že som sa tak rozhodla. Boli sme tam síce len traja, no o to lepšie sme si zacvičili a musím povedať, že ten pocit po cvičení - je návykový. Doma ma potom čakalo pár balíkov, na ktoré som sa tešila už dlhšiu dobu a z ktorých mám naozaj radosť - chcela by som urobiť aj menší haul formou článku, tak uvidíme :)

~ západ slnka včera počas cesty na tréning ~

Okrem tréningu som dnes napísala aj niekoľko mailov - jeden z nich sa týkal predĺženia Erasmu, s ktorým zápasím posledné mesiace a niekedy som už mala pocit, že to už nechám tak, nakoniec to ale dopadlo dobre. Dnes som na našu univerzitu zaslala všetky papiere, ktoré sú už finálnym krokom k predĺženiu a síce to ešte nie je oficiálne (dúfam, že to týmto nezakríknem), už by sa to nemalo meniť - môžem sa tak tešiť na pokračovanie môjho dobrodružstva na Erasme až do konca školského roka, juch! Na zajtra mám niekoľko plánov - okrem nejakých vybavovačiek v meste aj fitko, do ktorého sa teším a večerné stretnutie z LARP klubu.

Čo sa týka blogu, naplánovala som si pár vecí na tento rok - najbližšie hneď počas februára, takže sa určite máte na čo tešiť! Dnes len takýto kratší report a uvidíme sa pri ďalšom článku!

4 comments

 1. Jéé, tak to je super, že se ti v Praze tak zalíbilo a prodloužíš si v ní pobyt o další semestr :) Tak snad to všechno vyjde podle tvých představ! :)

  Another Dominika

  ReplyDelete
 2. Som rada, že sa ti v Prahe páči natoľko, že tam chceš ešte ostať :D Držím palce! ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  ReplyDelete
 3. Dúfam, že od septembra budem aj ja vysokoškoláčka. Už teraz plánujem, že ak sa dostanem na svoju vysnívanú vysokú, tak v druhom ročníku skúsim Erazmus. V akej krajine však zatiaľ neviem. :) A haul z balíčkov by ma bavil!

  deerly lost

  ReplyDelete
 4. Great post and really lovely blog.
  Would you like to follow each other? If you do, let me know in the comments on my blog.

  hugs
  https://darijadujovic.blogspot.com/

  ReplyDelete