LUSH ~ SCRUB NA PERY (RECENZIA)

February 11, 2018

Na Slovensku vyhlásili chrípkovú epidémiu a nanešťastie, ani ja som jej neunikla - veď sa ani nečudujem, keď boli doma všetci chorí a s antibiotikami. Posledné dni sa teda necítim veľmi dobre, nie je to však nič, čo sa nedá prežiť. V utorok som sa dokonca dohodla s trénerom yoseikanu na páskovaní a napokon som - ešte pred ochorením - páskovala na 7. kyu. (článok o mojom prvom páskovaní a vysvetlenie celého systému stupňov) Dnes som si pre vás ale pripravila článok, ktorý sa bude týkať kozmetiky - recenziu, tak poďme na to!

Výhoda toho, že teraz bývam v Prahe, okrem iného, je aj pobočka kozmetiky Lush, z ktorej som si v poslednej dobe odniesla niekoľko vecí a vyskúšala aj ich masku na tvár, bombu do kúpeľa (pretože som sa z intráku presťahovala do bytu, kde máme vaňu <3) a naposledy som si okrem bomby do kúpeľa odniesla aj tento scrub na pery, ktorý ma zaujal vôňou už na prvý "pohľad".

Konkrétne ja som si vybrala Sugar Plum Fairy. Na prvý "pohľad" ma zaujala vôňa, ktorá mi strašne pripomína detskú žuvačku, ktorú sme kedysi so sestrou neustále jedli a zakaždým mi to vracia spomienky na skvelé detstvo, ktoré sme spolu prežili. Okrem toho, že scruby mám obecne veľmi rada a ten od Marka používam už veľmi dlho, tento sa dá normálne aj jesť, teda z pier zlízať. Produkt je vegánsky, obsahuje 25 gramov a aj napriek tomu, že ho mám už nejaký ten piatok, neubudlo z neho vôbec veľa, čiže vydrží naozaj dlho.


Zloženie: Sucrose (cukor), Simmondsia Chinensis Oil (bio jojobový olej), Citrus Sinensis Peel Oil Expressed (silica z divokého pomarančovníka čínskeho), Titanium Dioxide, Synthetic Fluorphlogopite, *Citral, *Limonene, Aroma, CI 77007. *Je prirodzenou súčasťou rastlinných silíc.

Okrem kamenných obchodov by sa produkty tejto značky mali dať zohnať aj na ich stránkach, kde nájdete e-shop. Cez e-shop som od Lush-u ešte nič nekupovala, čiže o tejto variante vám bližšie info neviem povedať, určite to ale nebude problém. Budem veľmi rada, ak mi do komentárov dáte vedieť, či používate scruby na pery, prípadne iné scruby (na telo, atď..).     ~Caroline

9 comments

 1. Kozmetika Lush je pre mňa sen, ktorý sa mi snáď čoskoro splní. Peelingy na pery som nikdy nepoužívala, ale teraz na narodeniny som dostala handmade od kamarátky a prišla som tomu typu produktu na chuť. :)

  deerly lost / blog instagram

  ReplyDelete
 2. ja som našťastie ešte chrípke nepodľahla, takže si zaklopem :) ja mám tiež scrub na pery od Lush - ale je to THE KISS a milujeem ho <3 tento vyzerá takisto skvele :)

  ReplyDelete
 3. jéj, krásne fotky :) presne na tieto scruby som nedávno pozerala, lebo som si z Lushu chcela niečo objednať, ale nakoniec som to odvolala, lebo balné a poštovné na Slovensko mi prišlo ako nekresťanská pálka, tak sa na to pozriem v Čechách...

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 4. Já mám tento scrub taky, akorát bubblegum a je to fakt bomba:D.
  Windy pink style

  ReplyDelete
 5. So amazing!I wish i can try that,but we don't have that lush store in town and that sucks... Anyway i am following your blog now,hope you will do the same :)
  https://sweet16blackpoetry.blogspot.rs/

  ReplyDelete
 6. Já od Lush ještě nic nezkoušela, ale hrozně mě nějaký jejích voňavoučký produkt láká.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete
 7. Ja sa s chrípkou pasujem už tretí týždeň, ale už konečne môžem povedať, že som na úspešnej ceste k definitívnemu vyliečeniu :D Tak prajem skoré uzdravenie!
  V LUSH som bola zatiaľ len dvakrát, ale ani raz som si domov nič neodniesla - ale dúfam, že v priebehu prichádzajúceho semestra sa mi podarí dostať do Viedne, lebo tiež by som rada siahla po nejakom lip scrube, keďže na nich počúvam len samé chvály - a možno siahnem práve po tomto; vďaka za tip! ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  ReplyDelete
 8. S Lush zkušenosti nemám a se scruby na rty taky ne. Vlastně se jich i celkem bojím, protože mám ve rtech jizvu. :D Ale vypadá úžasně!
  Karelzzilla

  ReplyDelete
 9. Já s žádným produktem stále zkušenosti nemám a dost mě to mrzí, ale do Prahy se asi v nejbližší době nedostanu a objednávat se mi před e-shop nechce, protože bych si napřed před koupí ten produkt chtěla očichat :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete