SENDIVOGIUS AND MY BAE

April 25, 2018


Už to píšem a hovorím asi po tisíci raz, ale ešte pár dní (možno týždňov alebo aj mesiacov) to bude platiť. Počas posledných mesiacov sa toho stalo neskutočne veľa a na jednu stranu mi to je ľúto, pretože sa mi ten čas zdá byť preč príliš rýchlo, na druhú stranu mám ale raodsť, pretože teraz žijem presne tak, ako chcem. Od začiatku apríla (vlastne odkedy tu nepribudol žiaden článok) som mala stále čo robiť, kde chodiť a síce som si nie raz povedala, že si už konečne sadnem a napíšem nový článok, nejako na to proste neprišlo. Dnes som konečne spustila aj svoj druhý web, kde sa nachádza moje (zatiaľ dosť skromné) portfólio, ale pretože som si už dávnejšie povedala, žeby som sa foteniu chcela venovať, tak dúfam, že práve tento krok je krok tým správnym smerom - odkaz je na konci tohto článku, tak sa určite bežte pozrieť :) 


Teraz sa však poďme venovať článku a fotkám, ktoré sme spolu s Ivkou (a Peťom) urobili minulý týždeň. Aby som trošku vysvetlila aj názov článku, tak "Sendivogius" je názov fakulty (house), do ktorého sme boli pridelený počas LARP-u College of Wizardry a odtiaľ mám aj tento malý odznáčik, ktorý reprezentuje túto "kúzelnícku larpovú rodinku", ktorej súčasťou sme mali možnosť byť a za mňa môžem povedať, že sme si to naozaj užili.


bra - Lisca; top - New Yorker; pants - C&A; socks - C&A; boots - Pull&Bear

Dúfam, že sa mi teraz už podarí si nájsť čas a písať články častejšie, pretože je to naozaj niečo, čo ma baví a nikdy ma nič nedržalo tak dlho ako práve blog. Dajte mi vedieť, ako sa vám outfit páči a ďalej už môžte nájsť link na môj druhý web. Vidíme sa pri ďalšom článku, pravdepodobne to bude o Spartan Race, ktorý nás čaká o tri dni v sobotu, tak nám držte palce, aby sme ho všetci dokončili.    ~Caroline

5 comments

 1. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 2. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 3. Outfit síce nie je môj štýl, ale tebe úplne pasuje :)
  THE NOELA

  ReplyDelete
 4. Ten outift ti strašne pristane ! A držím palce na Spartan race ❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  ReplyDelete
 5. Je super, že si si Prahu tak zamilovala ❤ Outfit je úžasný, nohavice sú dokonalé!
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  ReplyDelete