HELLO MONDAY, AGAIN

June 04, 2018


Nové miesto tohto týždňa: Začiatkom týždňa som zašla do (pre mňa) novej kaviarne, do ktorej som chcela ísť už naozaj dlho - Café Letka - a vzala som so sebou aj notebook. Pracovala som popri káve na nejakých veciach, väčšinou to boli veci do školy. Tento týždeň som konečne dokončila seminárku a poslala ju, no a samozrejme, ako každý študent počas skúškového, som si našl nový seriál, ktorý som musela celý pozrieť (Riverdale). Bol super, ale nie až tak ako napríklad The 100.

New place of the week: In the beginning of the week I gone to new caffee place - Café Letka, where I've wanted to go really long time. I bring my laptop with me and done some work here, mostly for school. This week I finished and sent my semestral work to the professor and of course, watched some serials - I watched all episodes from Riverdale and it was good, not as good as for example The 100, but good enough.


Tohtotýždňové must-have: Nie je to ani tak dlho, čo som sa zamilovala do patatas z Bageterie B., kde som tento týždeň bola skoro ob-deň. Niečo také sa mi nestáva často, väčšinou je to s pesničkami, ale tak čo s tým človek urobí :)

This week's obsession: Not long ago, I fall in love with BB's patatas and this week I had them almost every second day. It happens to me once in a while that I fell in love with something like that, I have it like that mostly with song, but what can I do :)

Naozaj studená voda & longboard: V sobotu sme si užili dosť dlhý deň a vybrali sme sa na výlet do Divokej Šárky - na kúpalisko, kde bol ale asi najstudenší bazén, v akom som kedy bola. A síce sme sa snažili si aj zaplávať, proste to nešlo. Okrem toho sme si teda užili trochu slniečka, ja som popri oddychu čítala Eddu, ktorú mi treba na skúšku zo Staroseverských náboženstiev (ktorú mám budúci týždeň) a potom sme sa vydali do parku Ladronka na longboardy.

Cold water & longboard: Saturday's trips - one of them was trip to really (and I mean really) cold swim pool in park Divoká Šárka (15 minutes walking from my place) where we tried to swim, but it was so cold, that we just couldn't. So instead, we enjoyed the sun a little bit, I was reading Edda (because of exam from Nordic religions I'm going to have next week) and than we gone to the park Ladronka for longboarding. 


1 comment

  1. ja taktiež pozerám Riverdale, ale ešte som len na začiatku :) Do toho bazéna by som hneď skočila ;)

    ReplyDelete