GIVE THEM A REASON TO STARE

July 20, 2018


Už dávno, keď som začínala písať blog o lifestyle a na tému podobnú tejto, som na blogu zverejňovala najmä svoje fotografie. Časom som sa do fotenia zamilovala a rozhodla som sa, žeby som sa mu chcela venovať aj profesionálne, k čomu ale vedie dlhá cesta. Prečo ale píšem o fotení? Pretože dnes by som vám chcela predstaviť paletku od značky Makeup Revolution, ktorú som na jedno z posledných fotení použila.

Paletka ma zaujala už na prvý pohľad a to najmä rozmanitosťou farieb a farebnou škálou očných tieňov a kontúrovacích tieňov, a tak som sa nakoniec rozhodla vybrať si ju na testovanie - za jej poskytnutie ďakujem e-shopu elnino.sk. Fotiť sme boli so sestrou (hnedé vlasy) a kamarátkou (blond vlasy). Líčili sa obe (aj s mojou menšou pomocou) práve s touto Pro HD Eyes & Contour Palette už od spomínanej značky.


O značke Makeup Revolution London ste na tomto blogu počuli už naozaj veľa a je to hlavne z toho dôvodu, že ju mám naozaj veľmi rada - nielen kvôli kvalite, ale aj kvôli cenovej dostupnosti. Táto paletka obsahuje 8 kontúrovacích tieňov a 108 očných tieňov naozaj v každej farbe, akú si len viete predstaviť. Vzhľadom na to je jej cena podľa mňa naozaj nízka - a to 17,85€. Okrem fotenia ju v poslednej dobe používam denne aj na moju makeup rutinu, najmä kontúrovacie tiene. A síce je väčšia, nosím si ju so sebou aj do fitka, pretože mám vlastne všetko pokope - aj bronzer, aj rozjasňovač a aj tiene.

Keď som bronzer z tejto paletky použila prvýkrát, troška som to prehnala s jeho množstvom, pretože pigmentácia je naozaj silná a tiene je vidieť aj po oklepaní štetca veľmi dobre. Čo sa týka negatív, tak to bude určite to, že paletke chýba zrkadielko. Pre mňa to nie je až taký problém, pretože nejaké malé mám so sebu stále, alebo sa líčim na miestach, kde sa nachádzajú zrkadla (napr. doma alebo v šatni vo fitku - tam sa nejaké stále nájde), ale pre niekoho by práve toto mohol byť problém. Druhým negatívom bude asi jej veľkosť. Je oveľa väčšia než sú klasické MU Revolution paletky (alebo klasické paletky aj od iných značiek), ale to je "daň" za to, že máte všetko pokope a hlavne že máte na výber neskutočné množstvo tieňov a kombinácií tieňov.


Som veľmi rada, že som sa dostala - aj takto vďaka blogu - ku kozmetike, ktorá sa mi zapáčila a ktorú môžem využiť aj pri fotení a líčení mojich "modelov". Predsa len je to niečo, čo by mal každý fotograf poskytnúť - aspoň na nejakej úrovni. Ak by ste si chceli pozrieť viac fotiek (nielen z tohto photoshoot-u), môžete sa pozrieť na moje portfólio. Budem veľmi rada, ak mi dáte vedieť, či už k tejto paletke, alebo k fotkám, čo si o nej/nich myslíte do komentárov!      ~Caroline

9 comments

 1. paletka vyzerá super a tá cena je tiež veľmi dobrá :) to sa oplatí

  ReplyDelete
 2. fotky su mega si sikovnicek! :3 a ta paletka je uplne doko asi ju potrebujem tiez haha
  Ivana xx

  ReplyDelete
 3. Wow, paletka vyzerá úžasne ❤ A fotky sa veľmi podarili!
  BEE A CHANGE // Facebook Page

  ReplyDelete
 4. Paletku znám, určitě bude moc fajn pro tyhle příležitosti, fotky jsou moc pěkné, i v portfóliu jsou některé, které se mi fakt líbí :)

  ReplyDelete
 5. Wow! Fotíš nádherné, máš krásné portfólio :)

  Another Dominika

  ReplyDelete
 6. Paletka vyzerá nádherne a tie fotky sú taktiež krásne! Si veľmi šikovná! :)

  FRENCHSTYLE

  ReplyDelete
 7. MUR jednoducho milujem! ♥ Krásne fotografie ❀✿

  Blog de la Licorne

  ReplyDelete