DOT SKIRT OUTFIT

August 26, 2018


Pohľadom z okna auta už vidíme stredisko, v ktorom strávime niekoľko dní. Na tieto dni som sa tešila a tak ako každý rok, aj tento rok to bude týždeň plný spoznávania nových ľudí a týždeň plný hier. Prichádzame, vystupujeme z auta a ideme za vedúcim, aby sme sa nakoniec mohli ubytovať a zložiť si niekam tých pár vecí, ktoré nám mamka zabalila do tašky. Skladáme veci a delíme si, kto bude kde spať. Väčina sa aj tak mračí a hnevá, pretože sa im neušla horná posteľ (na dvojposchodovej posteli). Po hodnej chvíli, kedy dorazili už naozaj všetci, sa schádzame v klubovni (alebo jedálni - kedy ako) a delíme sa do oddielov. Spoznávame svojich vedúcich a závidíme druhým oddielom ich vedúcich. Nakoniec dostaneme svoju prvú úlohu - a to nakresliť si na papier niečo, čo nás vystihuje, napísať si naň svoje mená a nalepiť si ho na dvere, aby každý vedel, kto tam býva.


Takto väčšinou začínali naše tábory, do ktorých sme ako deti spolu so sestrou chodievali každý rok počas letných prázdnin. Toto akurát píšem práve z takéhoto strediska, asi hodinku a pól od Prahy, kde sme pred chvíľou dorazili z klubu Koryukan na týždeň na sústredenie z karate. Už sme si stihli nakresliť menovky, zahrať si FireBall (hra veľmi podobná vybíjanej, akurát sa hraje trošičku inak a s troma loptami) a pozrieť si areál strediska. Okrem nás dospelých (nad 18) je tu ešte aj niekoľko detí - vlastne sme tak 50/50 - a celkovo sa teším, ako tento týždeň dopadne. 

Tento článok je ale vlastne článok, v ktorom vám chcem ukázať fotky z posledného fotenia, kedy sme boli s kamarátkou v Prešove - v opustenej (asi) vodárni a vzniklo niečo takéto. Sukňu z tohto outfitu som už spomínala v minulom článku a keďže to bola “láska” na prvý pohľad, musela som si ju kúpiť. Ako si vy užívate posledné dni prázdnin? Ja vám tie moje potom zhrniem v jednom článku spolu s fotkami zo splavu Dunajca a návštevy Prahy. Budem rada, ak mi do komentárov dáte vedieť, či sa vám tento outfit páči a čo máte na pláne tieto posledné prázdninové dni.       ~Caroline

1 comment

  1. tá sukňa je uplne dokodokodoko! a fotky tiez!!!
    Ivana xx

    ReplyDelete