BLOGTOBER: BEING IN LOVE WITH AUTUMN LIPSTICKS!

October 17, 2018

#spolupráca #elnino.sk

Ešte niekedy počas leta som dostala príležitosť vyskúšať nové rúže od značky Gabriella Salvete a keďže mám rúže naozaj rada, bola som veľmi rada, že som takúto príležitosť dostala. Rozhodla som sa označenie spolupráce uvádzať takto, v rámci označenia hashtagom, aby ste aj vy vedeli, že ide práve o spoluprácu. Každopádne, na mojom názore to nič nemení. Ale prejdime už na recenziu. Rúže prišli o čosi neskôr, než som čakala, no o to väčšiu radosť som z nich mala a ešte som poriadne ani balíček neotvorila, mamka so sestrou sa už začali hádať, ktorá si aký vezme, ach. S recenziou pomohla aj sestra (alebo som skôr ani inú možnosť nemala), ktorá do mojej izby a do môjho kozmetického stolíka chodí ako na klavír a rúže (okrem iného) si požičiavala.

Do rúk sa mi dostalo dokopy päť odtieňov, všetky mi pripomínajú jeseň a hlavne z tohto dôvodu som si jednotlivé odtiene veľmi obľúbila. Najviac a najčastejšie som používala (a aj naďalej pravdepodobne budem) odtieň 105, ktorý sa mi hodí podľa mňa najviac v rámci týchto piatich.


Veľkým pozitívom, ktoré som si všimla hneď pri prvom použití, je aplikátor. Ide o menší, dalo by sa povedať štetček, ktorý ale nie je fixný a dá sa ohýbať, čiže práca s nanášaním je naozaj jednoduchá. Rúž je malý, čo je na jednu stranu škoda, ale na druhú stranu sa vojde aj do malej kabelky a vy ho tak môžete mať stále so sebou. Po aplikácii rúž rýchlo schne a konečný efekt je matný. Mne sa nikde neotláčal (na pohári alebo tak), no chvíľu to trvá, než zaschne natoľko, že nič nezašpiní - ale to v podstate všetky tekuté matné rúže, ktoré som doteraz mala. Farba drží veľmi dobre - niekedy je potrebné po celom dni premaľovať (najmä v strede pier) a čo sa týka odlíčenia, ide to. Ide to, no je to trochu dlhšia robotka - čo niekomu môže vadiť.

Na druhú stranu - nedá sa mať dlhotrvajúci rúž, ktorý na perách naozaj drží a odlíčiť ho do 10 sekúnd. Nič nie je len a len pozitívne. Ja osobne som ale ochotná zaplatiť túto "cenu" za rúž, pretože mám radšej rúž, ktorý drží ako má a potom večer sa aj tak odlíčujem viacfázovo - okrem micelárky aj vodou, takže s tým som problém koniec-koncov nemala. Pigmentácia je super - úplne stačí jedna vrstva. Rúž obsahuje 4,5 ml a na stránke e-shopu ho nájdete - každý jeden odtieň - za 5,26€. Mala som už aj lacnejšie rúže, aj drahšie, no myslím si, že táto cena je primeraná a dalo by sa povedať, taký priemer - čo sa týka rúžov. Od tejto značky som mala doma už viacero produktov, zo žiadnym som zatiaľ nebola nespokojná a inak to nie je ani v prípade týchto rúžov. Budem rada, ak mi do komentárov dáte vedieť, či rúže používate často a prípadne aj vaše obľúbené značky. Majte sa krásne a vidíme sa pri ďalšom článku!       

5 comments

 1. Tak tie sú dokonalé! Všetky odtiene si ma úplne získali, možno okrem tej červenej :)

  FRENCHSTYLE

  ReplyDelete
 2. Mají krásné barvy. Zatím jsem na ně neslyšela nic špatného a i mě se hodně líbí. Měla bych si teda udělat radost myslím :D

  MagicBeautyLife

  ReplyDelete
 3. Och tie farby vyzerajú úžasne. Musím si aspoň jeden zakúpiť.

  Suesanqa

  ReplyDelete
 4. Odstíny jsou krásné :) Vidím je poprvé.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete