BLOGTOBER: BRONX MAKE-UP REVIEW

October 09, 2018


Už sa mi niekoľkokrát stalo, že som našla vec, ktorá mi vyhovuje a tak som sa k nej vždy vrátila. Pred týmto make-upom som používala make-up od Dermacolu a bola som s ním naozaj veľmi spokojná - sedela mi konzistencia, krytie, používanie, atď. Potom som na Vianoce dostala poukážku do Fann parfumérie. Ako som sa ja vlastne k tomuto make-upu dostala? Práve vďaka tejto poukážke. Boli sme vtedy v nákupnom centre a po mnohých nepodarených pokusoch nezabudnúť poukážku doma som ju mala konečne pri sebe a chystala som sa kúpiť si voňavku - moju obľúbenú, ktorá mi sadla a potrebovala som si doplniť zásobu, veď to poznáte.

Vo Fann-ku ale presne tú moju nemali a tak sme sa tam trošku zdržali a nakúpili sme kozmetiku. V tom čase mi pomaly (ale isto) dochádzal make-up a tak som siahla práve po tomto - BronX Make-upe. Už v obchode ma naozaj zaujala jeho konzistencia, ktorá bola práve opak toho, čo ponúkal Dermacol. Dermacol som mala rada, pretože bol síce založený na trochu olejovej báze, no bol riedky a to mi vyhovovalo. Tento make-up je na druhú stranu naozaj hustý, ale beriem to ako veľké plus.


Nikdy som ho nepoužila bez podkladovej bázy, čo určite považujem - pri mojom type pleti - za povinnosť. Make-upu stačí naozaj málo, krásne kryje a vydrží aj slabší tréning vo fitku (ten z MMA bohužiaľ nie, ale to sú iné tréningy - keď neviete, či zomierate alebo sa chcete smiať). Je vodeodolný - mala som ho aj na niekoľkých posledných Spartan Race a držal v pohode. Odličuje sa ale veľmi ľahko - ja používam odlíčovacie obrúsky buď od Nivei, alebo od Argan (s argánovým olejom, pretože som na tejto zložke závislá :D). Mám ho už istú dobu (kúpila som ho niekedy cez prázdniny) a na to, že niekedy sú dni, kedy sa maľujem aj dvakrát, ešte stále je. Síce som si vedomá, že niekedy v najbližšej dobe budem musieť dokupovať novú balenie, určite si však pre tentokrát kúpim ešte tento. Môj odtieň je druhý najsvetlejší (WPF02 - Beige) a sedí mi skvelo! Make-up obsahuje 20 ml.

Ak teda rozmýšľate a tiež sa vám stalo, že vám make-up došiel alebo už pomaly dochádza a hľadáte niečo nové, určite tento odporúčam. Stál vtedy niečo okolo 12 eur, teraz ho ale na stránke fann-ka majú v akcii za 8,82€ (ale len niektoré odtiene). Budem veľmi rada, ak mi do komentárov dáte vedieť, či túto značku poznáte alebo ste niekedy niečo od nich skúšali. Ja - keďže som zistila, že je výpredaj - si idem niečo vybrať a zase minúť nejaké peniažky, ach. Tak sa zatiaľ majte krásne a vidíme sa o dva dni!       ~Caroline

1 comment

  1. Ešte nikdy som o Bronx nepočula, no make-up vyzerá super ❤
    BEE A CHANGE // Facebook Page

    ReplyDelete