BLOGTOBER: INTRO

October 01, 2018

Niektorí z vás si možno pamätajú projekt, ktorý sa na tomto blogu objavil minulý rok počas októbra po prvýkrát. Dá sa povedať, že informácie o tomto projekte - o Blogtobri - som napísala už minulý rok v informačnom článku a tento rok to v podstate bude o tom istom. Ide o projekt, ktorý som vytvorila vďaka inšpirácii od youtuberky Kalyn, ktorá má niečo podobné (v jej prípade ide o videá) na svojom kanáli a nakoľko mám tento projekt v jej podaní naozaj rada, minulý rok som sa rozhodla urobiť niečo takéto aj na blogu. 

Guessing that some of you may remember project, which I started last year during October. I wrote the basic info about this project - Blogtober - last year in the introduction article and it's going to be just the same this year. I got the inspiration from Kalyn - she is young, beautiful and really inspiring youtuber from the USA. She has something similar on her channel - but in video-form. I love this project of hers, so I decided - last year - to do something like this on my blog as well.


Takže, Blogtober spočíval vlastne v tom, že som na blog písala a publikovať články každý deň po celý mesiac október. Ako som sa už minulý rok presvedčila, nebude to vôbec jednoduché, a preto som som sa tento rok rozhodla to trocha pozmeniť a písať články každý druhý deň. Tak ako minulý rok, aj tento sa môžte tešiť na niekoľko prekvapení v podobe giveaways, rôzne články aj zo sveta bojových umení, ale aj zo sveta blogeriek a fotografiek. Budem sa na vás tešiť pri každom článku a na koniec som pripojila citát, ktorý sa na blogu už raz nachádza - v info článku o Blogtobri z minulého roka.

So, this month I will be writing and publishing articles every second day - whole October. As far as I know from last year, it won't be easy and it will require a loooot of time, so I started to plan it a lot sooner than last year. You can expect a few surprises (giveaways), many articles not only from blogger life, but also from life of martial artist, etc. I'm looking forward to it and I hope that you too!

2 comments

  1. Články od teba každý druhý deň v októbri? Did Christmas come early this year? :D :D Veľmi sa teším, som zvedavá, čo si si pripravila ❤
    BEE A CHANGE // Facebook Page

    ReplyDelete