PESNIČKY AKO JEDEN Z NAJLEPŠÍCH SPÔSOBOV MOTIVÁCIE

October 23, 2018


Motivácia pri športe nie je všetko. Ak chce človek napredovať, učiť sa nové veci a byť dobrý v tom, v čom chce, musí si okrem motivácie istým spôsobom "vybudovať" aj disciplínu. Nie je to ľahké, no takisto to nie je ani nemožné. Každopádne v prvom rade je dôležitá - najmä pre mňa - práve tá motivácia. Minulý rok som v článku ako ja hľadám motiváciu spomenula hlavne Pinterest, motivačné obrázky a hlášky, ktoré na mňa naozaj fungujú. Okrem nich ma ale veľmi motivujú aj pesničky a tento článok chcem venovať práve nim - teda zoznamu pesničiek - ktoré ma v poslednom období naozaj ženú vpred a vďaka ktorým som už nie raz šla na tréning, aj keď som sa na to vôbec necítila. Takže, ktoré to teda sú?


Btw. na všetky vám dám odkaz na YouTube - ak na názov kliknete :) Prípade vám z nich na YouTube vytvorím Playlist :)


Na druhú stranu budem veľmi rada, ak mi do komentárov dáte aj vy nejaké tipy, pretože takýchto pesničiek naozaj nikdy nie je dosť a stále sa objavujú nové, ktoré si zamilujem - a samozrejme, čo nová pesnička, to nová dávka tej "slávnej" motivácie :)      

1 comment

  1. uplne sa stotožňujem s tým, že pesničky sú jedným z najlepších druhov motivácie a tiež sa úplne stotožňujem s Woodkidom a Run Boy Run :D pre mňa je ďalšia vec síce mega stará (a dosť nenávidená veľa ľuďmi) pesnička a to Awolnation - Sail a tiež Imagine Dragons -Believer :) síce nie som športovec, ale tieto pesničky mi dávajú takú tú motiváciu do života celkovo :))
    Ivana xx

    ReplyDelete