ZHRNUTIE TOHTOROČNÉHO BLOGTOBRA

October 31, 2018

Tak a je to tu. Posledný deň môjho obľúbeného mesiaca. Na jednu stranu sa naozaj divím, ako rýchlo čas beží a že začiatok tohto roka bol pocitovo takmer včera, na druhú stranu sa už trochu začínam tešiť na atmosféru konca roka a Vianoc. Včera a dnes bolo vonku krásne jesenne a takéto počasie mi pripomína, prečo milujem jeseň. Všetky tie farby, ktoré sa vonku teraz miešajú, chladnejšie večery, svetríky, horúca čokoláda a deka, knižky, seriály a pohoda. Toto všetko je pre mňa jeseň. Tento rok som sa v rámci Blogtobra rozhodla písať články každý druhý deň a až na pár (asi 2-3?) sa mi to podarilo. Ani zďaleka som ale nepokryla celý kontent, ktorý mám v hlave, takže sa na tieto články určite môžete tešiť v blízkej dobe.


Okrem článkov sa tu objavili aj nejaké súťaže. Včerajšia Giveaway bude trvať až do konca novembra, no tá prvá (Sephora a Douglas) končí dnes. Takže môžeme prejsť k vyhláseniu víťaza! Žrebovala som cez stránku random.org z celkového počtu komentárov 11 a vyšlo číslo 9. Víťazke gratulujem!


Tohtoročný Blogtober určite nie je na blogu posledný a - ak tu dovtedy budem - čo dúfam, že áno - bude tento projekt pokračovať aj na ďalší rok. Ja dúfam, že ste si články počas mesiaca užili a že vás bavili a takisto, že sa na blog budete znova radi vracať. Ešte vám pripomeniem Giveaway, ktorá začala včera a v ktorej môžete získať niekoľko pekných vecičiek, tak sa na ňu ešte mrknite - odkaz nájdete tu. Na záver ešte jednu hlášku a budem sa na vás tešiť pri ďalšom článku!
Autumn is a second spring when every leaf is a flower. -Albert Camus

2 comments

  1. Tento rok sa veľmi teším na zimu a Vianoce, už dávno som sa takto netešila, ale nechce sa mi veriť, ako ten čas beží - veď len teraz sme tu mali nový rok! :D
    A víťazke gratulujem! ❤
    BEE A CHANGE // Facebook Page // READ ABOUT "AKO VÁNOK BY MYLO"

    ReplyDelete
  2. Mám ráda přesně to, co popisuješ. Tu zimní náladu zbožňuji. Je super, že máš tolik nápadů, to rozhodně každý ocení! :) Můžeme se jen těšít

    ReplyDelete