APOTEKA - ODLÍČOVACIA VODA (recenzia) & VYHLÁSENIE VÍŤAZA VIANOČNEJ GIVEAWAY

December 19, 2018

Ako vnímate vy spontánne rozhodnutia? Medzi moje obľúbené patria učrite urobiť si radosť po stresových situáciách - ako napríklad kúpiť si niečo pre seba po náročnej skúške alebo zápočte. A nie je naozaj nič krajšie, ako kúpiť si produkt, ktorý nie len, že je prospešný pre naše telo alebo pokožku, ale v konečnom dôsledku prispeje aj k oddychu človeka, čo sa týka najmä psychiky.


A práve jedným z takýchto nákupov bol nákup po zápočte/skúške z Pedagogiky. Bola som sa po nej prejsť v Auparku, po prvýkrát som zašla aj do obchodu Havlíková Apoteka a po chvíli si vybrala práve tento odlíčovač. Jedným z dôvodov bolo aj to, že už mi odlíčovač dochádzal, druhým to, že má hydratovať, čo práve teraz v tomto zimnom odbobí moja pokožka naozaj potrebuje. Už po prvom použití som videla efekt - moja pokožka bola jemná na dotyk a aj bez krému počas noci bola ráno hydratovaná. Balenie obsahuje 200 ml, ale aj pri každodennom použití som z nej za tie dva týždne ešte veľa nezužitkovala.

Vôňa je pre mňa novinkou, každopádne je veľmi príjemná. Už dlhšiu dobu si sledujem (aj vďaka hodinkám Fitbit, ktoré majú sledovanie spánku a fáz spánku) spánok, ktorý bol ani nie tak dávno hrozný. Budila som sa veľmi často a celkovo som bola ráno ako zombie. Potom som vyskúšala telový olej s levanduľou a horúci čaj každý večer - no a postupne sa to naozaj zlepšuje. To je v prípade tohto odlíčovaču jednou z jeho hlavných výhod (čo sa mňa týka samozrejme) - že obsahuje levanduľu. Od tejto značky je to prvá vec, ktorú mám, ale už teraz viem, že nebude poslednou. Určite by som chcela vyskúšať aj nejaký z ich krémov alebo vlasových prípravkov.


No a čo sa týka vyhlásenia víťaza Vianočnej súťaže (Giveaway), z celkového počtu 10 komentárov som žrebovala číslo cez random.org a víťazné číslo je číslo 3 - Barbora Červenková! Gratulujem a píšem mail. Vy ostatní sa majte taktiež krásne a užívajte si chvíle, ktoré ostávajú do Vianoc a do konca roka. :)

3 comments

 1. Gratuluji výherci Barči! :-) Už budu muset opravdu nějaký ten produkt od Havlíka zkusit, čím dál více mě na nějaké produkty lákají blogy a já se furt k pořízení nemám..

  Přeji veselé a klidné Vánoce :)!
  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete
 2. Gratuluji vítězce. :) Od Havlíkovy Apotéky už dloouho něco chci a ten odličovač je nádherný už obalem. Rozhodně děkuji za tip, něco takového bych si představovala. Jinak je super, že se sis našla nějakou rutinnu na spaní, také jsem dříve měla problémy. :)

  ReplyDelete
 3. Před Vánoci jsem poprvé zavítala do obchůdku Havlíkovy apotéky a moc se mi líbí celý koncept. Odnesla jsem si odtamtud dárek jako dárek pro maminku Krásnou paní a určitě se v budoucnu vrátím pro další kousky, zatím naprostá spokojenost. Tato odličovací voda taky vypadá parádně!

  ReplyDelete