DOUGLAS ADVENTNÝ KALENDÁR ~ recenzia

December 27, 2018


Ani neviem, ako rýchlo zbehlo toto obdobie - obdobie adventu a každodenného otvárania políčok s nadšením z blížiacich sa Vianoc. Tento rok so sa na to tešila naozaj veľmi. Vianočnú atmosféru som mala už niekedy v prvej polovici novembra a som za to rada, pretože mi to tak tento rok nepríde, že Vianoce zbehli tak rýchlo ako po minulé roky. A bolo to vlastne aj kvôli adventnému kalendáru, ktorý sa na mňa z poličky pozeral vyše polovicu novembra a ja som sa tešila, kedy si budem každý deň otvárať políčko až do Vianoc. A čo naň teda po skončení adventu hovorím?


Väčšinu políčok som si otvárala veľmi skoro ráno medzi polnocou a prvou hodinou daného dňa, keďže som len zriedka šla spať pred polnocou. Je pravda, že niektoré políčka - teda produkty - ma naozaj potešili a vďaka nim som objavila veci, ktoré mi sadli (ako napríklad krém z 2. decembra Mango Butter a mám ho doma už aj vo väčšej veľkosti), no boli tam aj veci, ktoré ma sklamali (príkladom je určite 3. december, kedy som si v kalendári našla igelitovú čiapku, ktorú ja ale nikdy nevyužijem). Vo fotkách nižšie som vám dala všetky veci, ktoré som postupne dávala na Stories na Instagrame

No a čo sa týka ceny kalendára - 19,99€ - ani sama neviem, čo si mám myslieť. Na jednu stranu tam boli veci, ktoré sa využijú - miniatúrky, ktoré sú skvelé na cestovanie. Na druhú stranu sa mi zdá, že tam boli aj veci, ktoré stoja pár centov a sú zbytočné. Myslím, že budúci rok si zas kúpim nejaký beauty kalendár, no určite sa nebudem báť investovať trošku viac a mať krásne vecičky každý deň (tento rok som pozerala ešte aj na kalendár od Yves Rocher, ktorý sa mi tiež páčil, tak možno ho uvidíte budúci rok, ak ho budú mať). Schválne mi do komentárov dajte vedieť, čo si o pomere cena/kvalita myslíte vy. Každopádne som ale rada, že som ho tento rok mala a že som si vecičkami robila radosť každý deň.

1 comment

  1. Já upřímně nevidím moc smysl, přestože dostávat každý den malé překvápko by mě fakt bavilo. Například jsem koukala na nyx, kde byly jen rtěnky a občas nějaký rozjasňovač, což mi přijde trochu bezpředmětné. Tenhle toho obsahoval víc, ale některé věci bych taky nevyužila. Jinak ale fajn. :)

    ReplyDelete