NOVEMBER VO FOTKÁCH

December 03, 2018


Tak a máme tu december. Posledný mesiac tohto roku, ktorý bol zatiaľ naozaj skvelý a dúfam, že sa do jeho konca už nestane nič zlé, aby som ho mohla zhodnotiť ako "lepší než ten predošlý". November som si veľmi užila, najmä tie typické jesenné dni, kedy som po meste a do školy chodila v svetri (najčastejšie asi v mojom tohtojesennom obľúbenom žltom).


Keď nás dostane hlad a máme chuť na burger :) Síce je Geronimo podľa môjho názoru trošku drahšie, než by bolo vhodné - najmä v rámci rozpočtu študentov, no raz za čas stojí "za hriech". Okrem toho pri takom burgri vznikajú najlepšie nápady - ako napr. kúpiť si letenky do Londýna (na ktorý sa ale už nesmierne teším!).


Oveľa častejšie som počas novembra zavítala aj do našej košickej Raňajkárne Rozprávka - namiesto prednášok z psychológie - a učila sa na zápočty, ktoré máme každú stredu. Škola ma tento mesiac naozaj ubíjala a pokračuje v tom aj teraz v decembri, no dúfam, že to bude stáť za to. Keď človek žije zo dňa na deň a stále len premýšľa, koľko toho do školy treba urobiť, ach.


A dá sa povedať, že som si počas novembra neužila ani jeden voľnejší víkend, pretože stále sa niečo našlo. Teraz už viem, že dať si povinné predmety z druhého a tretieho roka naraz bola tak trochu chyba, no ešte chvíľku musím zaťať zuby a bojovať!


Okrem školy som si ale musela nájsť niečo, pri čom by som sa zregenerovala a oddýchla si. A to padlo na blog. Poslednú dobu sa naozaj snažím vymýšľať zaujímavé veci, ktoré na blogu uvidíte v najbližších mesiacoch a je to skrátka skvelý spôsob, ako na chvíľku vypnúť a nemysliť na školu. Z novembra len takto, zopár, fotiek, no určite sa na vás budem tešiť pri ďalšom článku :) Aby som ešte nezabudla, musíme vyhlásiť výhercu Halloweenskej súťaže - a výhercom sa teda stáva komentár s číslom 12 (žrebvané cez random.org) - Bee., gratulujem a píšem mail! :)

3 comments

 1. V prvom rade - och, ani si nevieš, predstaviť, ako veľmi ma výhra potešila 😍😍 A paletka určite poteší aj moju sestru 😍
  Môj november bol tiež vcelku fajn, hoci už aj ja cítim, že sa blíži koniec semestra - tak držím palce pri učení!
  A musím povedať, že fotky sú skutočne nádherné 😍❤
  BEE A CHANGE // Facebook Page // READ ABOUT "ČIERNA OVCA BY MYLO"

  ReplyDelete
 2. Juu, fotky jsou faj, burger bych si taky nějaký dala, u nás je levý a řekla bych že kvalitní. :) Hodě štěstí se školou, to zvládeš :)

  ReplyDelete