Šťastné a Veselé Vianoce!

December 24, 2018

Tak a je to tu. Sú Vianoce. Akoby to bolo včera, kedy sme slávili Vianoce minulý rok a presne si pamätám, ako som sa cítila. Na jednu stranu naozaj šťastná, že som doma s rodinou, na druhú stranu som bola stále v strese a cítila som tlak z každej strany, pretože v Prahe sa končil semester až v prvý januárový týždeň a tak som mala hneď po novom roku 3. januára zápočet. Ale tento rok je to úplne inak. Tento rok sa mi semester skončil už 21.12. a keď som v piatok odoslala ešte posledné tri zadania, začali sa mi Vianoce.


Po prvýkrát sme u nás tento rok piekli aj perníky .. a aby sme to neodflákli, nakúpili sme si rôzne potravinárske farby a ozdoby a tak máme tento rok perníky ako mimoni, Grinch, smajlíky, soby, atď. Hrali sme sa s tým včera takmer celé poobedie a bolo to naozaj krásne. Večer sme si ako každý rok, pozreli Sám doma (ale len my "mladí", pretože rodičia to nemajú radi, haha) a dnes si v kľude užijeme štedrý večer

A touto cestou by som aj vám, mojim čitateľom, chcela popriať šťastné a veselé Vianoce, nech máte doma pokoj a pohodu, nech si každý z vás oddýchne a načerpá nové sily do nového roka a nech sa vám budúci rok splní všetko, čo si stanovíte za cieľ. Dúfam, že sa dostanem aj k napísaniu článku o mojich cieľoch, keďže som ho tento rok na jeho začiatku nepísala. Tak ešte raz, šťastné a veselé!

1 comment