ŠIALENÝ MAREC

April 01, 2019

Síce sa hovorí, že šialený je apríl, v mojom prípade prišiel takýto mesiac už teraz. Marec bol doslova šialený a ja sama neviem, kam tak rýchlo zbehol. Viem len, že som toho mala počas tohto mesiaca naozaj veľa. Jednou z tých "príjemnejších" vecí boli moje denné rituály - alebo aj maličkosti, na ktoré sa môžem každý deň tešiť. Je to niečo, kvôli čomu sa oplatí ráno vstať a užiť si celý deň naplno! Či už to je oddych s knižkou pri čaji, alebo niečo malé pod zub, je to niečo, čo si doprajem - za robenie vecí, ktoré až tak nemusím (napr. učenie, robenie zadaní alebo upratovanie).


Jedným z takýchto potešení bol na začiatku mesiaca aj tento makarónkový box od #bylucia.


Zapekané tortilly so zeleninou - častý obed/večera :)


~ Škola naša každodenná ~

Tento mesiac sa niesol v duchu povinností a robenia vecí do školy. A že ich bolo... A čo tak menšia štatistika (keď už aj z nej som písala zápočet) ?

 • 5 vypracovaných zadaní na fyzickú geografiu
 • 1 vypracovaná esej
 • 1 napísaná seminárka
 • 3 urobené a odprezentované prezentácie
 • 9 načítaných textov
 • 5 zápočtov

Okrem učenia a robenia zadaní/seminárok/prezentácií takmer na každý jeden deň, som nastúpila aj na druhú brigádu a snažila som sa aj chodiť aspoň občas na tréningy - aj keď som bola väčšinu času už veľmi unavená. Okrem MMA som bola párkrát aj plávať, čo dúfam budem teraz praktizovať častejšie, pretože za MMA tréningy nie je moja chrbtica dvakrát vďačná.


Nie raz sa stalo, že som nešla na jedno cvičenie, aby som si stihla pozrieť veci na to ďalšie..


A zase raz som sa našla pri čítaní básní :)


Úprimne sa aj celkom teším na apríl - pretože práve v tomto mesiaci mám narodeniny a je to taký môj "nový rok". A čas na svoje predsavzatia. Či si nejaké dám aj tento rok, to ešte uvidím, no určite viem, akým smerom by som sa teraz chcela poberať. Naozaj ma mrzí, že som tu na blogu počas marca nebola, no ešte stále pracujem na tom, aby sa blog dostal trochu vyššie v rámci priečok mojich priorít. Tak sa zatiaľ majte a držte palce, pretože tá škola ma raz zabije :)

 I believe that everything happens for a reason. People change so that you can learn to let go, things go wrong so that you appreciate them when they’re right, you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself, and sometimes good things fall apart so better things can fall together. ~Marilyn Monroe

3 comments

 1. Mě uvítal měsíc nemocí a celý byl také ve znamení školy. No ty makronky ti závidím! Vypadají skvěle. Ale zvládla jsi toho dost, to je super!

  ReplyDelete
 2. That looks super delicious!

  ReplyDelete
 3. Marec zbehol akosi prirýchlo – ale som rada, že je už apríl, lebo budúci týždeň odovzdávam bakalárku a konečne budem mať viac času na iné veci :D Ty si toho však za minulý mesiac stihla naozaj dosť! ❤
  BEE A CHANGE // Facebook Page // READ ABOUT "GIFTS FOR MINIMALISTS"

  ReplyDelete