A DAY IN MY LIFE - ANOTHER TUESDAY.

October 17, 2019

V poslednej dobe sa mi zdá, že sa mi všetky dni na seba podobajú. Už raz som o tom na blogu písala, že ak sa mi dni zlievajú, neužívam si život, ale ho len prežívam. A síce viem, že je to o maličkostiach, ktoré v daný deň vykonáme a ktoré nám ho nejak obzvláštnia, no v poslednej dobe som na nich nemala vôbec čas. Snažím sa teraz nastaviť na nejaký režim, pretože som sa rozhodla ísť v januári na prvý amatérsky zápas v MMA, čo ale vyžaduje posunúť tréningy a stravu na prvú priečku v prioritách. Moje dni tak v posledných mesiacoch stále začínajú tréningami. Väčšinou mám počas týždňa 4-7 tréningov (pondelky a stredy mám niekedy dvojfázové, ale víkendy voľné) - no a práve tento utorok som začínala o 8:00 tréningom z kickbox-u (lapy s trénerom).


Po tréningoch zvyčajne mávam raňajky, pretože pred nimi to nemá zmysel. Kto mal niekedy tréning boxu/kickbox-u, vie o čom hovorím. V poslednom čase som si obľúbila dať po tréningu proteín hneď vo fitku a zjesť aj niečo - napr. Skyr, niekedy Skyr s banánom. V utorky mávam školu až od 12:35, takže po tréningu som mala dosť času dať sa dokopy, naraňajkovať, pozrieť si nejaké veci do školy, na blog, a potom som sa rozhodla ísť na obed na čínu - do reštaurácie Mandarín v Košiciach (kde majú výbornú ostrokyslú polievku <3).


Po obede nasledovala škola, ktorú mám len 45 minút - jedno cviko z Kultúrnej geografie, kde som tento týždeň mala práve prezentáciu na tému Čínska civilizácia v toku času. Po odprezentovaní som sa presunula do obchodného centra, kde pracujem a mala som ešte chvíľku čas, tak som zašla do Café Dias na kávu a popri tom som si zvýraznila niekoľko vecí na bakalárku. No a potom som šla do práce, kde som bola až do záverečnej, čo je približne do 22:00.


Nie je ľahké takto fungovať, pretože aj do práce chodím skoro každý deň (cez týždeň mávam 5-6 zmien, teda robím 5-6 dní každý týždeň) a fungujem takto už dosť dlho na to, aby som cítila, že som z toho dosť unavená. Ale na druhú stranu musím povedať, že takto šťastná som bola naposledy v Prahe, takže nič z toho, čo robím, neľutujem. Možno by to chcelo si len trošku upratať všetky veci v hlave, vymyslieť si plán a možno ubrať jednu zmenu za týždeň v robote. Myslím si, že tak by to dokonalé a mala by som čas na všetko, čo milujem! A ako vyzerá váš všedný pracovný deň? Dajte mi vedieť do komentárov!

4 comments

 1. Úžasný článok — a dúfam, že nie je posledný takéhoto typu! Keď na Instagrame vidím, čo robíš, ako trénuješ a kde chodíš, tak vždy ma zaujíma, ako to vôbec stíhaš, takže je zaujímavé "nahliadnuť" do tvojho života ❤
  SIMPLY BERENICAFacebook PageREAD ABOUT "LIVING WITH SOCIAL ANXIETY"

  ReplyDelete
 2. Som nesmierne rada, že si opäť šťastná a našla si nejakú "svoju cestu" ♥ Skyr som ešte osobne nemala, určite ho vyskúšam! ☁ ☂

  Blog de la Licorne * Instagram * We♥It

  ReplyDelete
 3. Dlho som mávala tiež pocit, že moje dni sú akoby stále rovnaké, ale teraz od augusta sa to úplne obrátilo a každý môj deň vyzerá inak, trávim ho s inými ľudmi, činnosťami a na iných miestach. Je to tiež aj tým, že som začala chodiť na výšku tak je to také pestrejšie :) ak sa môžem spýtať, kam chodíš ty na výšku? :)

  ORLLING

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujem krásne za komentár ;) Ja chodím na UPJŠ (Univerzita Pavla Jozefa Šafárika - v Košiciach) :D

   Delete