BLOGTOBER. THE THIRD ONE.

October 01, 2019

Tak a je to tu. Opäť môj najobľúbenejší mesiac roka - október. A s ním prichádza, už po tretíkrát, Blogtober. Niektorí z vás možno nevedia, čo si za týmto názvom majú predstaviť. Ide teda o projekt, ktorý sa tu na blogu "vyskytuje" už tretím rokom. Počas tohto mesiaca - teda počas októbra - budem tu na blog pridávať články oveľa oveľa častejšie ako normálne. Prvý rok to bolo každý deň, druhý rok som to zmenila na každý druhý deň a musím povedať, že sa mi to tak osvedčilo! Takže to tento rok urobíme rovnako - teda pridávať články budem každý druhý deň.

And it is here. Once again, there is my favourite month of the year - October. And with it here comes a project Blogtober. The third one. Some of you may not know, what to expect from it, so let me introduce it to you. Blogtober is a project, where I will write articles every day for one month. The first year there were articles everyday, second year every second day and this year, it's going to be same as the last one - every second day.Ak by ste teda dnes nemali čo robiť a chceli by ste si skrátiť čakanie na nový článok, pridávam vám tu odkaz na rubriku článkov z Blogtobra z minulých rokov. Tak ako aj po minulé roky, určite sa môžte tešiť na veľa rôznych článkov, fotiek a samozrejme, mám pre vás pripravenú aj nejakú tú súťaž, takže blog určite sledujte. Ak by ste ma chceli podporiť, možte mi dať follow na Instagrame, kde budem tiež aktívna častejšie ako doteraz.

If you have time today and you would like to read some of my previous articles of Blogtobers, you can find it here. Other than that, this month there will be many many articles, photos, tips and we can't forget about giveaway as well. You can also support me by following my social media (especially Instagram) where I'll be more active as well.

1 comment

  1. Ach, ani si nevieš predstaviť, ako veľmi si na teraz potešila! Keďže v posledných mesiacoch už nie si na blogu tak aktívna, myslela som, že tento rok z Blogtober-u nič nebude, takže si asi vieš predstaviť moje nadšenie, keď som našla tento článok! Už sa neviem dočkať, čo si si pripravila ❤
    SIMPLY BERENICAFacebook PageREAD ABOUT "DECLUTTER YOUR WARDROBE"

    ReplyDelete