SEPTEMBROVÉ MOMENTY.

October 05, 2019


Ešte cez prázdniny som rozmýšľala - práve nad tým, aký september bude. Vedela som, že znova zbehne veľmi rýchlo - a veru aj tak to bolo. Prvý týždeň počas septembra som sa venovala výhradne tréningom - mala som ich každý deň, pretože som vedela, že druhý týždeň budem od nedele do piatka na povinnej exkurzii z geografie, na ktorú som sa veľmi netešila. Nakoniec to ale nebolo až také zlé - aj keď si ale stále nemyslím, že je tento predmet až taký relevantný, aby bol pre nás študentov povinný. Každopádne exkurzia sa skončila a september pokračoval ďalej.


Pokračoval napríklad aj steakami - a že ich nebolo málo. Niekedy si pripadám, že chodím do práce len preto, aby som si mala z čoho platiť tréningy a steaky, haha. Okrem nich sme vonku s rodinkou ešte pár krát grilovali - a uvidíme dokedy nám to ešte vydrží, keďže sa už dosť ochladzuje.


Bolo na čase si dať dokopy aj veci zo školy - či už z terajšieho ročníka (najmä rozvrh - to bola téma číslo jedna v rámci septembra), ale aj čo sa týka prijímačiek, ktoré ma budú čakať o pár mesiacov a na ktoré chcem byť naozaj pripravená. Na tri dni som navštívila aj Prahu, kde sa stále rada vraciam a dúfam, že budúci rok to už nebude len na návštevu. S kamarátmi sme boli na LARP-e a potom znova rýchlo domov, pretože semester v škole už počítal druhý týždeň a učitelia boli naozaj nedočkaví rozdávať nám zadania a semestrálky - ale ešte pred odchodom sme stihli rekonštrukciu bitky na Bielej Hore - kde inde, ako na Bielej Hore v Prahe. A tak teraz dúfam, že na štátniciach vytiahnem práve túto tému, pretože takto sa história učí najlepšie.


Septembrových momentov bolo ešte niekoľko, no na dlhšie mesačné zhrnutia si ešte budeme všetci musieť chvíľku počkať. Možno už ale koncom roka? Možno. Ešte by som ale určite rada zmienila Blogger Meet, ktorý sa konal na začiatku septembra a kde sme okrem krásnych prednášok dostali aj krásne darčeky - medzi nimi napríklad aj diár Doller, ktorý sa odomňa počas septembra nepohol ani na krok. Týmto by som sa ešte chcela aj takto poďakovať všetkým organizátorkám! A aký bol váš september?

5 comments

 1. Hoci aj za seba môžem povedať, že september zbehol akosi prirýchlo, vidieť, že si ho vyťažila na maximum :D Všetko vyzerá super – exkurzia, biela hora, a aj jedlo, samozrejme :D ❤
  SIMPLY BERENICAFacebook PageREAD ABOUT "SLOVAK NATURAL BEAUTY BRANDS"

  ReplyDelete
 2. Šárka z blogu Woodnote5.10.19

  Krásné fotky! :)
  Woodnote

  ReplyDelete
 3. Moc pěkné fotky! Aj mě září letos šíleně uteklo, ale u tebe se toho při tolika aktivitách vůbec nedivím!

  ReplyDelete
 4. Nádherné fotografie ako vždy ♥ Určite si si to nesmierne užila :) ☁ ☂

  Blog de la Licorne * Instagram * We♥It

  ReplyDelete
 5. toľko fajného jedla :P

  WHEN PIGS FLY

  ReplyDelete