What are you looking for?
15.10.19

TWO LATEST MUST-HAVES.

Malé, no niekedy nazoaj nevyhnutné veci, ktoré milujeme - či už dlhšiu dobu, alebo kratšiu. Občas sa aj mne pošťastí si v obchode vybrať veci, ktoré potom nedám z ruky a používam vždy, keď môžem. Väčšinou sa mi to stane práve vtedy, ak si niečo kúpim spontánne, pretože aj v mojom živote je spontánnosť práve to, čo stojí za to. Prvou z mojich dvoch najobľúbenejšou vecou v poslednej dobe je make-up, ktorý som si kúpila raz pri návšteve Douglasu. Šla som tam čerstvo po výplate popozerať sa, no keď som si ho vyskúšala, vedela som, že som mnou pôjde aj domov.


Nie je to vôbec na škodu, urobiť si raz za čas radosť niečím takýmto - v mojom prípade odmenou po celom mesiaci v robote. Make-up ma vyšiel celkovo na 32€, pokiaľ si dobre spomínam, no normálne stojí o 10€ viac (mala som poukážku na tých zvyšných 10€). Je to make-up Dior Backstage a aj napriek tomu, že má celkom riedku konzistenciu, kryje veľmi pekne už v prvej vrstve. Mám odtieň 2N - teda 2 Neutral. Celkovo obsahuje 50ml. Ak teda uvažujete nad niečím drahším, čím by ste si urobili radosť, určite tento make-up odporúčam!


Druhou mojou obľúbenou vecou v poslednej dobe je tento anti-perspirant od značky Dove - Matcha&Sakura. Kúpila som si ho, pretože som si ten svoj doma zabudla a čakal ma tréning, ale asi to bol osud. Už na prvý pohľad ma zaujal tým, že obsahuje vôňu čerešňových kvetov (Sakuru). No a potom, čo som si skúsila tester, už som ten svoj z ruky nedala. Práve teraz, keď som na internete hľadala nejaké info o cene, našla som, že z tejto "vôňe" existuje celá sada, takže už viem, čo si kúpim, keď mi niečo z kozmetiky dôjde. Cena sa teda pohybuje okolo 3€, podľa toho v akom obchode/e-shope ho budete hľadať. A aké sú vaše obľúbené kúsky z posledných dní/týždňov?

Add your comment

 1. To sú Dove antiperspiranty alebo tie nové dezodoranty bez hliníkových solí? S touto vôňou som mala sprchový krém a bol fajn, ale nie je to úplne moja vôňa.

  ReplyDelete
 2. Ten Dior make-up musím vyskúšať, už len do tej fľaštičky som zamilovaná :D Môj úlovok je parfum od Roberta Cavalliho - Just Cavalli a najnovšie aj paletka od Urban Decay - Born to run :)

  ReplyDelete
 3. Ach, keď som otvorila tvoj blog, až mi vošli slzy do očí. Keď som z predávaním šablón začínala, tak som kontrolovala každú jednu objednávku a zaujímalo ma, odkiaľ daná osoba je, čo si kúpila, ktoré veci sú najobľúbenejšie a podobne. Samozrejme, že sa stále teším z každej jednej kúpy a som beyond grateful za to, že sa môj dlhoročný sen stal skutočnosťou a obchod sa reálne niekam posúva a rastie, ale už nemám čas sledovať, ako sa volajú a odkiaľ sú moji zákazníci; tiež teda aj preto, lebo zväčša sú to ľudia z USA alebo Anglicka. A tak som toto vôbec, ale že VÔBEC nečakala. ĎAKUJEM. Ani si nevieš predstaviť, koľko to pre mňa znamená. Ešte raz ďakujem, ďakujem, ĎAKUJEM.

  Ale aby som sa vyjadrila aj k článku, tak make-up si, pochopiteľne, svojim obalom úplne získal moju minimalistickú dušu — je úplne nádherný! A vôňa čerešňových kvetov patrí medzi moje najobľúbenejšie (a teraz len spomínam na to, ako sme pri strednej mali ulicu, kde okolo cesty rástli čerešne jedna za druhou, a keď počas roka kvitli, tak to bolo najkrajšie miesto v celom Prešove); a hoci teraz používam iba prírodné dezodoranty, tento si pôjdem aspoň ovoniať ❤
  SIMPLY BERENICAFacebook PageREAD ABOUT "LIVING WITH SOCIAL ANXIETY"

  ReplyDelete