WEEK SUM: HARD WORK BRINGS RESULTS.

October 29, 2019

Pamätáte si na tento formát článku? Písala som ich ešte počas Erasmu, no je pravda, že ich veľa nebolo. A rozmýšľala som práve nad tým, že ich začnem písať znova. Minulý týždeň bol pre mňa naozaj náročný, no na druhú stranu za posledný čas aj naozaj produktívny a šťastný. A zas raz som si potvrdila, že všetko, čo investujeme, sa nám raz vráti. 

po dlhej dobe konečne na káve so sestrou

jeseň - alebo aj cesta do školy počas krásneho slnečného a ešte relatívne teplého dňa

Work of the week: Alebo by som skôr mohla napísať práca za posledných pár mesiacov. Bolo to v marci, kedy som si popri škole našla aj brigádu. A baví ma doteraz, za čo som naozaj rada. Posledný mesiac - teda október - bol mesiac, počas ktorého som tejto práci venovala naozaj nesmierne veľa času a energie - no a výsledky prišli. Okrem peknej výplaty, ktorá ma bude čakať, som dostala povýšenie ... alebo teda, ak sa to tak dá brať. Dostala som možnosť vziať si na seba troška viac zodpovednosti a venovať sa okrem bežnej práci aj tvorbe zmenoviek. A naozaj ma to potešilo, pretože práve to je to, čo človek po tvrdej práci potrebuje - výsledky, uznanie, pochvalu - alebo niečo, čo ho posunie dopredu a motivuje ho pokračovať práve tak, ako doteraz.


The inner thought of the week: "Nemusím napísať všetko, čo mám v hlave a na čo myslím. Je v poriadku, ak niektoré veci ostanú len v mojej hlave. Alebo len tak, ukryté medzi riadkami." Táto myšlienka mi ostala v hlave práve po napísaní minulého článku - The best therapist. A to najmä kvôli tomu, že som v ňom chcela napísať oveľa viac vecí, no nakoniec som sa rozhodla tých pár vecí nepublikovať a napísať ho tak, ako som ho napísala. Pretože to niekedy nie je na škodu, nechať si niečo len a len pre seba. A vedieť tak, že naše myšlienky sú v bezpečí a ukryté pred svetom. Veď mi sa k nim môžeme vrátiť kedykoľvek - a budú len a len naše.

best Chinese restaurant in Košice

A aký bol váš minulý týždeň?

3 comments

 1. Wau, tak to ti teda veľmi pekne gratulujem, že si v práci, ktorá ťa baví, postúpila! :) Len tak ďalej a želám veľa šťastia v ďalšom živote ♥ ☁ ☂

  Blog de la Licorne * Instagram * We♥It

  ReplyDelete
 2. Uh gratulujeeem. A k tej myšlienke. máš veľkú pravdu, je fajn ak si niečo necháme len sami pre seba
  xxx Alexandra z MS ALWAYS LATE

  ReplyDelete
 3. Gratulujem k povýšeniu! Zaslúžená odmena za ťažkú prácu je jeden z najlepších pocitov :D
  A ja sa snažím užívať si ešte posledné dni voľna, pokiaľ sa dostanem do nového kolotoča, k ktorého tak rýchlo nebude cesty von :D
  SIMPLY BERENICAFacebook PageREAD ABOUT "WHAT IS SUSTAINABILITY"

  ReplyDelete