GET AROUND THOSE PEOPLE WHO ARE HUNGRY.

November 03, 2019

Alebo aj zhrnutie tohtoročného blogtobra. Ani sama neviem, kde sa podel ten október - no aj napriek tomu musím povedať, že bol skvelý a užila som si ho! Čo sa týka Blogtobra - k tomu možno pár viet. Predstavovala som si ho trošku inak (vlastne úplne inak). No dohnali ma veci, ktoré som mala na priečkach priorín trochu vyššie. Tréningy, škola a robota mi počas októbra brali naozaj takmer všetky voľné chvíle a aj napriek tomu, že nič z toho neľutujem, trošku ma mrzí, že som niekoľko článkov nenapísala, aj keď som mala tému a nápad. Chcelo to určite trošku lepšiu prípravu už počas septembra, no na budúci rok to už budem vedieť. Tento projekt je niečo, na čo sa teším naozaj vždy už od leta, pretože spája to čo milujem: jeseň a blogovanie - takže nabudúci rok už s trochu lepšou prípravou!


Počas celého mesiaca (teda aj počas Blogtobra) som okrem inej hudby počúvala aj motivačné pep-talks od Fearless Motivation - o ktorých som na blogu písala už dávnejšie - no a počas počúvania ich pep-talks mi v mysli ostala jedna veta - Get around those people who are hungry - podľa ktorej som pomenovala aj dnešný článok. Niektorí z vás si to možno spoja s hladnými ľuďmi (teda s jedlom), no je to o niečom úplne inom - presne o tom, o čom bol aj môj celý október. Bol o tom obklopiť sa ľuďmi, ktorí majú v živote sny a chcú si ich plniť. Tými, ktorí si idú za svojim a nevzdajú sa hneď pri prvej prekážke. Pretože ak sa v živote a v spoločnosti obklopíme práve takýmito ľuďmi, aj my budeme chcieť byť takí ako oni. Veľmi pekná veta, opäť od Fearless Motivation, vyjadruje presne túto myšlienku: "Show me your friends and I will tell you who you are."

Od zajtra sa začína niečo, čo som vo svojom živote ešte nezažila. Príprava na môj prvý MMA zápas. Dnes som sa akurát dozvedela presný dátum a hodlám sa pripraviť ako najlepšie budem vedieť. Prejsť si niečím takým je pre mňa práve v tomto období môjho života výzvou - no a ako počas roka 2018, kedy som tých výziev splnila niekoľko verím, že aj táto skúsenosť ma posunie dopredu. Pretože to je v živote dôležité - nie len pre mňa - posúvať sa vpred a nestáť na jednom mieste. Mať sny a hlavne mať odvahu si tieto sny plniť. A mať vôkol seba ľudí, ktorí nás budú podporovať vo všetkom, po čom naše srdce túži. Zatiaľ sa majte krásne a určite sledujte blog, kde budem priebežne písať veci aj z tejto prípravy na zápas.

3 comments

 1. Na strednej sme boli veľmi dobrý kolektív, naše priateľstvá sa udržali dodnes a dúfam, že nám vydržia ešte veľa veľa rokov; ale momentálne sa aj ja snažím obklopovať ľuďmi, ktorí majú rovnaký mindset ako ja — poznajú svoj cieľ, vedia, ako sa k nemu dostať a nevzdávajú sa. A to je najlepšia inšpirácia, akú môže človek mať ❤
  A držím palce pri prípravách i pri zápase — nech všetko vyjde najlepšie, ako sa len dá!
  SIMPLY BERENICAFacebook PageREAD ABOUT "WHAT IS SUSTAINABILITY"

  ReplyDelete
 2. Veľmi pekný a zaujímavý článok! Strašne sa mi zapáčili tie myšlienky/výroky, ktoré sú neskutočne pravdivé :) A veľa šťastia na zápase!

  PS: Tie maškrty vyzerajú úžasne!

  FRENCHSTYLE

  ReplyDelete
 3. super článok :) už som zvedavá ako bude prebiehať ptíprava na zápas :P

  WHEN PIGS FLY

  ReplyDelete