PÁR PŘÁTEL STAČÍ MÍT

February 17, 2020

"In life, we never lose friends - we only learn who the true ones are."


Takto pred týždňom sa nám začal letný semester a aj keď som vlastne skončila skúškové len pár dní pred jeho začiatkom, január a začiatok februára som si užila prevažne bez školy a bez učenia. Jednu skúšku som mala ešte 30.12., ktorú som úspešne spravila na prvý pokus, druhá skúška ma čakala až 28.1., čo ale nevyšlo, takže som ju spravila až 4.2. Učenie ako také mi nevadí, no vadilo mi skôr to, že som bola v konečnej fáze prípravy na zápas a robenia váhy (do váhovej kategórie), takže prísun sacharidov bol na minime - a s tým sa na skúšky učí trochu ťažšie. No nič, čo by sa nedalo zvládnuť. A teda úspešne hlásim pozitívnu bilanciu a to, že ďalší medziročník sa zatiaľ nekoná a o 6 mesiacov sa znova - ak pôjde všetko podľa plánu - presťahujem do mojej milovanej Prahy.

Dnešný článok je takým foto-zhrnutím minulého víkendu, kedy prišli na návštevu kamaráti z Prahy - pôvodne mali prísť na zápas, no ako už asi tušíte, zápas sa bohužiaľ zrušil. Nie je to nič, čo by bolo vo svete MMA nezvyčajné, pretože je to šport, kde sú zranenia naozaj dosť časté. Som ale rada, že sa to nestalo na mojej strane. Na druhú stranu - ako sa hovorí, že všetko je na niečo dobré - a tak budem na ten najbližší zápas pripravená ešte lepšie než teraz.


Food tour po Košiciach - po chudnutí a robení váhy som sa práve na toto 
všetko tešila a užila som si to naozaj na maximum!


V sobotu sme si dali "spa day" v Maďarsku - a niektoré fotky som "ukradla" 
Davidovi, pretože má o trochu lepší foťák na mobile, čo už :D


No a v nedeľu sme si urobili výlet do našich krásnych Tatier - a vyšlo nám naozaj krásne 
počasie. To bolo asi odškodnenie za ten zrušený zápas.


Určite mi dajte vedieť, ako ste vy prežili prvé týždne nového roka. Pre mňa boli síce naozaj náročné, no naučili ma naozaj veľa - nie len o sebe samej. Utvrdili ma v tom, že práve tento život je ten, ktorý chcem žiť aby som bola šťastná a aj to, že ak je naša životná cesta ťažká, tak naozaj za to stojí!

2 comments

  1. Tvoje fotky sú dokonalé. A to jedlo. Držím palce nech ti vyjde tá Praha.
    xxx Alexandra z MS ALWAYS LATE

    ReplyDelete
  2. Gratulujem k úspešne zvládnutým skúškam a držím palce do nového semestra! Všetko jedlo vyzerá úžasne, až mám hlad :D ❤

    SIMPLY BERENICAFacebook PageREAD ABOUT "WHAT IS GREENWASHING"

    ReplyDelete