23BLOGDAYS - INTRO.

April 07, 2020

A tak odrazu - viete, že to chce niečo nové. Že celý ten čas venovaný iným veciam vám len ukáže, čo je pre vás v živote naozaj dôležité, ak na to aj napriek iným prioritám stále myslíte. A tak sme tu, pri novom projekte - veľmi podobnom ako Blogotber, ktorý na tomto blogu už asi aj poznáte.


No a ktorý deň by bol na začiatok takéhoto projektu lepší, než deň mojich narodenín? Možno by som to mohla spojiť rovno aj s názvom projektu, ktorý som si vymyslela - a to 23BLOGDAYS. Dnes oslavujem 23. narodeniny a keďže som sa narodila 7., ostáva nám presne 23 dní do konca mesiaca, počas ktorých tu bude taký "jarný Blogtober" - čiže do konca mesiaca pribudne 23 článkov.

Tieto tri týždne, ak by nebola situácia s pandémiou a obmedzeniami, mali byť naozaj nabité -  čakali by ma prijímačky na FTVS v Prahe, nové tetovanie a mnoho iných zaujímavých vecí, no keďže je situácia taká aká je, musíme sa tomu prispôsobiť. Tento mesiac odovzdávam bakalárku, ktorá už v prvej verzii putovala ku školiteľovi, no je možné, že ju ešte budem trochu upravovať; so sestrou sa aj počas karantény snažíme opäť našliapnuť na nejaký režim, tak sa určite máte na čo tešiť. Budem teda dúfať, že sa vám články budú páčiť a že pre vás budú istým spôsobom aj zaujímavé. A tak sa teda budem tešiť zajtra, pri prvom z týchto 23 článkov!

Post a Comment