JARNÉ ELIZABETH ARDEN MUST-HAVES ~ RECENZIA

April 10, 2020

#spolupráca #elnino.sk

Ahoj! V dnešnom článku tu pre vás mám dva typicky jarné produkty v rámci spolupráce s e-shopom elnino.sk - a oba sú od značky Elizabeth Arden. Prvým produktom je deodorant v spreji 5th Avenue, ktorý som v poslednej dobe - teda pred vyhlásením karantény - využívala veľmi často a stále sa nachádzal v jednej z mojich tašiek do fitka a na tréningy. Často som ho používala aj na vlasy - ktoré potom krásne voňali! Nie vždy môžem povedať, že mi parfumová vôňa sadne (ako mi raz sadla vôňa od značky Guess, ktorá je odvtedy moja stálica), ale práve táto sa trafila. Má krásnu kvetinovú vôňu, vhodnú aj na toto obdobie jari a leta (a to najmä vďaka zložkám ako orgován, fialka či magnólia), ktorá podľa výrobcov zároveň odráža aj energiu New Yorku, ktorý bol pre jej vytvorenie inšpiráciou. Momentálne je ale práve tento deodorant na e-shope nedostupný, odporúčam vám ale pozrieť sa priamo na parfum 5th Avenue, na ktoré majú teraz dokonca zľavu a aj väčšie balenie (125 ml) teraz kúpite za necelých 17€! Ak vás zaujíma konkrétne zloženie tejto vôňe, vypísala som vám ho nižšie. 

Po zime a najmä v takomto hektickom a psychicky ťažšom období potrebuje očistu nie len naše telo (tú typickú jarnú očistu, ktorá v týchto dňoch a hlavne po Veľkonočných sviatkoch bude mať svoje miesto u viacerých z nás), ale aj naša myseľ a pre mňa napríklad je aj niečo také ako vôňa, jedným zo zaručených spôsobov ranného naladenia sa na tú správnu nôtu. Budem zároveň veľmi rada, ak mi dáte do komentárov vedieť, ktoré sú vaše obľúbené vône - alebo pokojne aj samotné zložky, ktoré sú pre vás pri výbere kľúčové. A meníte vône podľa ročných období? To ma tiež veľmi zaujíma.

Zloženie parfumu:
  • hlava: lipový kvet, bergamot, konvalinka, magnólia, orgován, mandarínkovo-pomarančová aróma
  • srdce: fialka, broskyňa, jazmín, ylang-ylang, karafiát, muškátový oriešok, bulharská ruža, tuberóza
  • základ: vanilka, ambra, klinček, santalové drevo, pižmo, kosatecDruhým produktom je tekutý rúž Elizabeth Arden Color Luminous v odtieni 07 - Fearless Red. Táto verzia rúžu má nádhernú červenú farbu - opäť vhodnú aj na jar či leto. Jedným z hlavných plusov tohto rúžu je spôsob nanášania - a to cez takú menšiu hubku (na druhej fotke nižšie), kde môžete kontrolovať aj množstvo rúžu. Rúž má veľmi peknú a takú sladšiu vôňu. Ďalším z plusov je výdrž. Farba na perách drží naozaj dlho a nezmýva sa ani pri pití či jedení - na druhú stranu ale trošku lepí a otláča sa. Rúž nevyschne - tak ako to je pri tekutých matných rúžoch a stále pôsobí pekne lesklo. Odlíčenie sa zo začiatku možno javí ako ťažšie, no dole ide pekne, aj keď použijete napríklad iba micelárku. Tento rúž je, bohužiaľ, na e-shope tiež nedostupný, no určite sa pozrite aspoň na tieto dva - jeden je rúž v ceruzke práve od tejto značky Elizabeth Arden (za 4,46€) a druhý je matný dlhotrvajúci rúž od značky Rimmel London (za 1,58€), ktorý aj ja osobne mám doma a veľmi rada ho používam!

Myslím, že tieto produkty boli od tejto značky moje prvé, ale určite nie posledné. Veľmi zvažujem aj kúpu už vyššie spomínaného parfumu, ktorý sa mi naozaj na jar hodí, je svieži a pekne kvetinovo ženský. Dostala som naň aj niekoľko pochvál, takže za mňa určite odporúčam! Čo sa týka všeobecne rúžov, neviem si momentálne predstaviť ich opodstatnenosť, keďže nosíme rúška, ale aj tak je to niečo, čo veľmi rada nakupujem a skúšam. Určite sa nezabudnite pozrieť na práve prebiehajúci aprílový výpredaj, kde si aj vy určite vyberiete niečo pre seba! Zatiaľ sa teda majte krásne a vidíme sa pri ďalšom článku!

Post a Comment