MALÉ RITUÁLOVÉ RADOSTI.

July 14, 2020

"If you want your day to be organized, develop a routine. If you want your day to be meaningful, create rituals." Niečo malé každý deň, na čo sa môžeme tešiť už od rána. Moje obľúbené rituály počas dňa, ktoré pre mňa osobne znamenajú veľa (teda to, že bude mať daný deň zmysel), sa líšia podľa toho, čo mám počas dňa v pláne. V pondelok som väčšinou v práci a večer mám MMA tréning - v tieto dni je to káva v práci a po tréningu bylinkový čaj pred spaním, ktorý pijem každý deň. V utorky a štvrtky mávam ráno tréningy s trénerom, v tieto dni to je práve cesta na tréning, na ktorý sa stále teším, po tréningu čas pre seba (na kávu či brunch) a večer opäť čaj (momentálne je to čaj práve od Rituals - na spanie s levanduľou a valeriánou). V stredy a piatky mávam silové tréningy, ale v podstate sa to nijak nelíši, vždy je to na tréningoch podobne.


Veľmi rada si doma len tak sadnem, pustím si hudbu alebo nejaký dokument o téme, ktorá ma momentálne zaujíma a hrám hru na mobile (momentálne najčastejšie Blocku Doku). Ak upratujem, vždy si pustím Harryho Pottera - ale musí to byť prvá časť (pri tých ďalších to už nie je ono). Večer pri čaji si vždy otvorím poznámky v mobile a prejdem si celý to-do list na ďalší deň - v poslednej dobe si zapisujem aj jedálniček do tabuliek, aby som mala makrá tak ako mám mať. A potom pred spaním si stále v mysli prechádzam svoje ciele a sny, na ktorých potom od rána pracujem.

Aby to ale nebol len takýto "chaotický" článok, rozhodla som sa - samozrejme tématicky - odporučiť vám kolekciu značky Rituals - a to konkrétne kolekciu "Ritual od Tsuru". Ide o limitku, ktorá sa momentálne už len dopredáva, no je to niečo, do čoho som sa v poslednej dobe zamilovala a neviem si predstaviť svoj deň bez použitia aspoň niečoho z tejto kolekcie. Kozmetika od značky Rituals je u nás doma stálicou a síce by som nemala, nemám problém za jej produkty utratiť aj značnú časť výplaty. Okrem tejto kolekcie sú moje obľúbené ešte Ritual of Karma, Jing či Sakura. Budem veľmi rada, ak mi do komentárov dáte vedieť, aké obľúbené rituály sprevádzajú vaše dni - a o týždeň sa vidíme pri ďalšom článku!

1 comment

  1. hi! What blogger template you are using pls?

    ReplyDelete