FOURTH BLOGTOBER SUMMARY.

October 31, 2020


Posledný článok tohtoročného Blogtobra. Na jednu stranu ma mrzí, že október sa končí, pretože sa končí aj môj obľúbený mesiac - ale na stranu druhú som rada, že sme sa zase posunuli o niečo ďalej. A hlavne dúfam, že čím skôr bude svet znova "staro-normálny". Na Blogtober tento mesiac som sa naozaj veľmi tešila, pretože prvý ročník začal taktiež tu - v Prahe - počas môjho Erasmu. Je to niečo, na čo sa teším každý rok a síce bol tento rok o trochu iný, túto tradíciu som si nemohla nechať ujsť. Tento mesiac tu dokopy (okrem tohto) pribudlo 13 článkov - v pláne ich síce bolo o 2 viac, ale posledný týždeň sa mi zbehlo viacero povinností do školy a aj témy článkov vzhľadom na terajšiu situáciu neboli celkom aktuálne, takže to ma až tak nemrzí.

Najviac som sa tešila na písanie článku o mojej ceste k bojovým umeniam, ktoré už nieľko posledných rokov predstavujú veľkú a dôležitú súčasť môjho života. K ďalším obľúbeným článkom určite patria inšpirácie - či už tá jesenná, alebo študentská - a samozrejme články z každodenného života, ktoré aj ja u iných blogeriek veľmi rada čítam. Písanie všetkých článkov som si tento rok užila oveľa viac než minulé roky a opäť raz som cítila, že ma blogovanie napĺňa. Dúfam, že ste si články užili aj vy a určite sa pri ďalších článkoch v rámci Blogtobra uvidíme aj na budúci rok! Myslím, že tento Blogtober mi dal presne to, čo som od neho očakávala a som rada, že ma písanie a fotenie pre potreby tohto blogu znova veľmi baví. Určite by som články aj naďalej chcela písať častejšie, ale pravdepodobne nie až tak ako počas októbra - každý druhý deň.


Budem rada, ak mi dáte vedieť, ktoré články vás bavili najviac a čoskoro 
sa uvidíme pri nejakom ďalšom - už v novembri! :)

1 comment

  1. Ja mám v pláne tento mesiac každý den pridat jeden článok Je to pre mna taká výzva.. či si nájdem na to čas, či dokažem každy den napisať nejaký zmysluplny článok a tak dalej.
    Z tvojich článkov sa mi najviac páčia také zo života, a vlastne aj na iných blogoch mám také články rada.. ja som ale z tých, čo málokedy komentuju... no chcela by som aj to napravit... lebo taký komentár je to, čo nás blogerky teší :-)
    Vela zdaru do buduceho mesiaca.

    ReplyDelete