JESENNÝ OBĽÚBENCI.

October 19, 2020


Svet je o maličkostiach. O radosti z týchto maličkostí a z vecí, ktoré síce nie sú životne dôležité, ale pre šťastný život dôležitými sú. Ja osobne medzi takéto veci radím aj obľúbencov z kozmetiky, pretože práve tá mi v týchto chvíľach pomáha odreagovať sa a užiť si tak aspoň trochu času sama pre seba - bez povinností, starostí a bez negatívnych myšlienok. Dnešný článok bude venovaný trom z nich a začneme teda hneď prvým - telovým sprejom od značky Rituals.


Tento telový (a vlasový) sprej v maličkej verzii bola vlastne prvá vec, ktorú som si po príchode do Prahy kúpila. Rituals obchod v obchodnom centre Flora bol vždy jedným z mojich obľúbených miest už keď som tu bola na Erasme (pretože toto obchodné centrum bolo cestou z koleje do centra) a myslím, že ani do budúcnosti sa to veľmi nezmení. Z kolekcie "Ritual of Ayurveda" som okrem tohto spreja mala predtým aj iné produkty (kondicionér, sprchový olej) a vždy som bola spokojná. Až mi je teraz ľúto, že v spreji mám už iba malý kúsok. V najbližšej dobe budem musieť asi navštíviť ich kamennú predajňu, haha.

Vlasový sprej od značky Kallos - Botaniq Superfruits som mala možnosť vyskúšať vďaka spolupráci s e-shopom Elnino.sk a som im za to vďačná. Tento sprej si u mňa našiel svoje čestné miesto a používam ho takmer každý deň - hlavne pred fénovaním vlasov. Okrem vône mi sedí aj obal - teda spôsob použitia, ktorý je naozaj jednoduchý a rýchly. Tento sprej je dosť veľký (150ml) a za tak nízku cenu (momentálne 2,22€) vydrží veľmi dlho. Odporúčam všetkými 10!


No a posledný z mojich nedávnych obľúbencov je tento telový peeling. Nikoho to už asi ani neprekvapí, že ide o značku Rituals. Z tejto kolekcie "Ritual of Hammam" mám doma ešte jeden produkt - a to masážny olej, ktorý používam občas večer pred spaním - hlavne keď mám svalovku a chcem si niečo rozmasírovať. Tento scrub ale používam oveľa častejšie a toto balenie určite nie je moje posledné. Medzi zložky tohto peelingu partia hrejivý zázvor a eukalyptus a možno aj preto ich mám tak rada. Navyše, po použití tohto peelingu nie je potrebné natierať sa ešte aj krémom, pretože prírodný olej, ktorý peeling obsahuje, už sám hydratuje a zvláčňuje. 

2 comments

 1. Tá telová hmla musí byť super! Ja som ich nich chcela vyskúšať hlavne Sakura kolekciu ❤

  Blog de la Licorne * Instagram * We♥It

  ReplyDelete
 2. lovely products !!
  blog - http://sapphireziva.blogspo...
  Instagram - kancchanlad (let's find each other)

  ReplyDelete