KALLOS BOTANIQ SUPERFRUITS ~ RECENZIA.

October 29, 2020

#spolupráca #elnino.sk

Pred pár dňami som na svojom Instagrame zdieľala fotku s Kallos vlasovým sprejom, ktorý som v októbri zaradila aj medzi svoje obľúbené produkty. Dnes tu pre vás mám recenziu ďalších dvoch produktov od tejto značky - šampónu a kondicionéru, ktoré som mala možnosť vyskúšať vďaka spolupráci s e-shopom elnino.sk. Značku Kallos som objavila už pred niekoľkými rokmi a skúšala som od nej už viacero rôznych produktov. Táto značka bola založená ešte v minulom tisícročí (konkrétne v roku 1978) v Maďarsku, odkiaľ si ale získala pozornosť ľudí z mnohých ďalších - najmä európskych - krajín.

Mne sa konkrétne s touto značkou spája najmä jej cenová dostupnosť, čo je koniec-koncov dôležité v rámci pomeru kvalita a cena. Práve tieto dva produkty sú práve teraz na e-shope ešte aj v zľave, takže ich oba kúpite za 4,15€ (čo je naozaj super cena!). Oba produkty obsahujú 300ml. Šampón mne osobne vydržal o čosi menej než kondicionér, pretože si kondicionér/masku na vlasy nedávam pri každom umytí (umývam si vlasy skoro každý deň). Čo sa týka obalu, viac mi vyhovoval kondicionér, pretože vo všeobecnosti mám radšej produkty s "pumpičkou".
 


Po použití samotného šampónu boli moje vlasy pri rozčesaní trochu pouzlené - ale ja to takto mám s každým šampónom (pokiaľ nepoužijem kondicionér alebo masku). Ak som okrem šampónu použila aj kondicionér, vlasy sa rozčesávali podstatne lepšie a neboli takmer vôbec pouzlené. Kvalita mojich vlasov je posledné mesiace naozaj skvelá a po rokoch nemám vôbec rozštiepené končeky, čo ale nemôžem prisúdiť iba kozmetike. Od začiatku tohto roka totiž užívam rôzne vitamíny - medzi nimi konkrétne aj vitamíny zamerané na podporu a kvalitu vlasov, takže takto pospolu - s kvalitnou kozmetikou - si vôbec nesťažujem. Okrem kvality mi za posledné mesiace o dosť centimetrov aj narástli, z čoho sa naozaj veľmi teším. Vôňa tejto kolekcie mi sadla a potešilo ma, že na vlasoch ostala aj na ďalší deň

Na konci tohto článku by som vám ešte chcela dať niekoľko tipov na produkty (práve od značky Kallos), ktoré ma na e-shope elnino.sk zaujali a niektoré z nich si pravdepodobne aj sama kúpim. Ako prvá ma zaujala táto maska - na poškodené vlasy Cannabis - s konopným olejom, ktorá okrem iného podporuje tvorbu keratínu a tým posiluje vlasy. Z tej istej rady aj vyživujúci sprej, ktorý by som si chcela kúpiť ako náhradu za sprej Botaniq Superfruits. Posledným tipom bude vyživujúci olej na vlasy, ktorý okrem iných obsahuje aj argánový či kokosový olej a viem, že v minulosti som mala podobný produkt z Avonu a bola som s ním naozaj spokojná! 

3 comments

 1. Celkom sa mi to pozdáva... hlavne tá vona može byt zaujimava. Od Kallos prave jeden šampon mám, a je celkom fajn, tak možno do do buducna skusim tieto vecičky. A inak kondicioner s pumpičkou je super nápad, aj šampon tak mohol byt.

  ReplyDelete
 2. Celkom ma prekvapila cena. Na to ako fancy tie produkty vyzerajú, tak cena je vážne skvelá.
  xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  ReplyDelete
 3. Skvelá recenzia! Ešte som od nich zatiaľ nič neskúšala, ale zaujalo ma viacero produktov :) Máš krásne fotky!

  FRENCHSTYLE

  ReplyDelete