TWO WEEKS RUN CHALLENGE.

October 05, 2020

Nie je jednoduché dostať sa v živote zo zložitej situácie. Pre niekoho, kto to nezažil, je ťažké pochopiť, čím si človek v takejto situácii prechádza. Ja osobne si ale myslím, že už naozaj každý z nás vo svojom živote prekonal aj nejakú ťažšiu situáciu a prekážku a pomohlo mu to v jeho osobnom rozvoji a raste. V mojom prípade na prekonávanie takýchto ťažších situácii určite pomáhajú výzvy, ktoré si sama sebe dávam, ale aj výzvy, do ktorých sa mnou pustia aj moji najbližší - najmä kamaráti. A môžeme sa tak navzájom motivovať. Tak prečo sa aj v týchto (pre mňa osobne) ťažších časoch niečim nezamestnať a nedať si aj teraz jednu takúto výzvu? 


Pre takúto výzvu som sa rozhodla z určitých dôvodov, ktoré by som ale rada spísala až v článku o zhrnutí toho, čo mi táto výzva dala, ako prebiehala a prečo vlastne som sa do nej pustila. Nepôjde o nič zložité či časovo náročné - iba o dvojtýždňovú výzvu behu, kedy by som chcela každý deň (bez ohľadu na to, či už mám alebo nemám iný tréning) ísť behať. Vzdialenosti som si dala od 2-7 km podľa toho, akú budem mat náladu alebo čo budem počas toho dňa ešte robiť/trénovať.

Možno si niekto z vás pamätá, no už som to tu na blogu spomínala viackrát - a to že ja a beh sme nikdy neboli a bohužiaľ ani zatiaľ ešte nie sme obzvlášť veľkí kamaráti. Ale ... práve od tejto výzvy čakám, alebo teda skôr dúfam, že sa to aspoň o trošičku zmení a posunie lepším smerom. Určite si budem svoje pokroky a pocity zaznamenávať, a potom by so to - o 2 týždne - v ďalšom článku zhrnula. Nebudem proti, ak by ste sa do toho chceli zapojiť tiež, splniť si ešte nejaké tie výzvy počas roka 2020 a spoločne sa takto prekonať!

1 comment

  1. Držím palce! ♥ Ja milujem beh, i keď je pravda, že preferujem dedinské prostredie skôr, než to mestské :/

    ReplyDelete