vianočné darčeky na poslednú chvíľu.

December 19, 2020


Máte už nakúpené všetky darčeky na tohtoročné Vianoce? Ja osobne to mám každý rok buď / alebo - niekedy mám všetko nakúpené ešte v novembri, inokedy nakupujem až na poslednú chvíľu. Tento rok som darčeky kupovala ešte v Prahe, ale dá sa povedať, že na poslednú chvíľu - tesne pred tým, než som sa včera vrátila na sviatky na Slovensko a než všetky obchody opäť zatvorili. Ak je to teda aj váš prípad a tento rok ste sa z rôznych dôvodov rozhodli nakupovať až na poslednú chvíľu, dnes tu pre vás mám pár tipov práve na darčeky "na poslednú chvíľu". Zároveň sú to ale aj tipy na darčeky "od seba pre seba", ktoré si môžete pre seba kúpiť po Vianociach (vzhľadom na teraz už zatvorené obchody) - len tak - pre radosť.

#spolupráca #douglas.sk

Väčšinu produktov, ktoré sa v tomto článku nachádzajú, nájdete na stránke douglas.sk, odkiaľ si ich môžete objednať - aj s možnosťou vyzdvihnutia na predajniach - alebo kúpiť osobne v kamennej predajni. Ja osobne ale preferujem výber priamo v predajni, kde sa na všetko môžem a reálne pozrieť a prípadne si rôzne odtiene vyskúšať (alebo si v tomto ohľade nechať poradiť). Takéto darčeky - či už ich dostanete / darujete na Vianoce, alebo si ich kúpite potom po Vianociach - sú síce trochu drahšie, no o to je radosť z nich väčšia a aj jeden takýto darček úplne stačí (aspoň teda pre mňa).

Prvým tipom, ktorý tu pre vás mám, je paletka na obočie Brow Zings od značky Benefit. Túto paletku som si v predajni Douglas kúpila už veľmi dávno a mám ju veľmi rada. Presne túto verziu som na stránke douglas.sk síce nenašla, ale podobnú, taktiež Brow Zings paletku, tam nájdete. Značka tejto kozmetiky - Benefit - bola založená pred 44 rokmi v San Franciscu a u nás ju nájdete nie len na internetových stránkach parfumérií, ale napríklad aj v kamenných obchodoch Douglas či Sephora (napr. v Prahe - tam tiež veľmi rada nakupujem).


Pri paletkách ostaneme aj v prípade tipu číslo 2. Snáď každý z vás už počul o značke Urban Decay - kalifornskej značke a ich ikonickej paletke Urban Decay Naked, ktorá bezpochyby patrí medzi najobľúbenejšie produkty tejto značky. Ja som si od tejto značky raz po úspešnej skúške v Douglase kúpila taktiež paletku (o niečo menšiu než klasické Naked paletky) - Urban Decay Bailout, ktorú ale bohužial na stránke už tiež nemajú. Ako tip na darček som pre vás ale vybrala túto paletku, ktorej farby mi pripomínajú práve Vianoce a ako darček by ma pod stromčekom určite potešila. Svoju Bailout paletku nosím so sebou všade - aj keď cestujem medzi Košicami a Prahou - pretože je to také moje must-have!


Posledným tipom v rámci dnešného článku bude tip na make-up. Konkrétne na make-up od značky Dior, ktorý som si - taktiež v Douglase - raz kúpila. Bola som sa vtedy v Douglase "iba pozrieť" na make-up od značky Giorgio Armani (ktorý vidíte vyššie na obrázku a ktorý si pravdepodobne po dopoužívaní toho od Dioru aj kúpim), no nakoniec so mnou domov odišiel make-up Dior Backstage. Aj napriek tomu, že má celkom riedku konzistenciu, kryje veľmi pekne už v prvej vrstve a celkovo obsahuje 50ml. Ja osobne mám odtieň 2N - teda 2 Neutral a sedí mi úplne presne - čo som si vtedy v kamennom obchode mohla aj vyskúšať. Používam ho takmer každý deň (mimo dní, kedy som doma a viem, že nikam ani nepôjdem), no aj na viditeľný efekt ho stačí aj málo, takže ho zatiaľ stále mám a ešte hodnú chvíľu budem mať.


Ak teda uvažujete nad niečím drahším, čím by ste sebe alebo niekomu inému urobili na Vianoce (alebo po nich) radosť, určite odporúčam niektorý z týchto dnešných tipov! A určite bude rada, ak mi do komentárov dáte aj vy nejaké tipy, čím by som si po Vianociach mohla urobiť radosť ja :)

2 comments

  1. Tá paletka je úžasná! Veľmi sa mi páčia tie odtiene ❤

    Blog de la Licorne * Instagram * We♥It

    ReplyDelete
  2. Tvoje fotky milujem! Vyzerá to skvelo
    xxAlexandra MS ALWAYS LATE

    ReplyDelete