What are you looking for?

ABOUT ME

Som dvadsaťdva ročná študentka filozofickej fakutly na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Študujem odbor história-geografia a vybrala som si to hlavne z dôvodu, že ma oba predmety bavia. Svoj výber neľutujem a bolo to jedno z najlepších rozhodnutí. Pochádzam z Košíc, aj keď nebývam priamo v meste.

Blog GALKVINNE som založila už v roku 2015, aj keď v tomto roku som tu viac nebola ako bola. Do sveta blogovania som nazrela už na základnej škole, kedy som začala s blogom o mojom bývalom obľúbenom seriály The Vampire Diaries. Postupom času som sa prepracovala na blog o lifestyle, kozmetike a všeobecne o zdieľaní mojich skúseností, radostí atď. Rok 2016 bol pre tento blog veľmi dôležitý, pretože po novom roku mi blogovanie tak chýbalo, že som sa k nemu vrátila a som tu doteraz.

Okrem blogovania som si obľúbila aj fotografovanie a niekde v kútiku duše dúfam, že niekedy budem fotiť aj mimo potreby blogu. Momentálne fotím so značkou Nikon - konkrétne Nikon D90, plus používam tri objektívy, základný 18-105mm F/1:3,5-5,6G, portrétový objektív 50mm F/1,8G a Tamron 70-300mm a so značkou Canon - Canon EOS M10 s objektívom 15-45mm 1:3,5-6,3 IS STM. Okrem blogovania je mojim koníčkom aj šport (najmä bojové športy - MMA, karate, yoseikan budo), tanec a trávenie času s priateľmi.

V budúcnosti by som chcela, samozrejme, doštudovať bakalára na UPJŠ a potom pokračovať na magisterské štúdium v Prahe, kde som už strávila rok v rámci programu Erasmus+. Po škole by som chcela pôsobiť v armáde, no to je zatiaľ len taký môj "sen". Pokiaľ by ste na mňa mali akúkoľvek otázku, napíšte mi na e-mail carroline.wrr@gmail.com.   ~Car

@caroline_cor

Join my mailing list