about me

Som dvadsaťštyri ročná študentka filozofickej fakutly na Univerzite Karlovej v Prahe, kde študujem odbor historie - obecné dějiny (zameranie na stredoveké európske dejiny).

Blog GALKVINNE som založila už v roku 2015, aj keď v tomto roku som tu viac nebola ako bola. Do sveta blogovania som nazrela už na základnej škole, kedy som začala s blogom o mojom bývalom obľúbenom seriály The Vampire Diaries. Postupom času som sa prepracovala na blog o lifestyle, kozmetike a všeobecne o zdieľaní mojich skúseností, radostí atď. Rok 2016 bol pre tento blog veľmi dôležitý, pretože po novom roku mi blogovanie tak chýbalo, že som sa k nemu vrátila a som tu doteraz.

Okrem blogovania som si obľúbila aj fotografovanie a niekde v kútiku duše verím, že niekedy budem fotiť aj mimo potreby blogu. Fotím so značkou Nikon (Nikon Z6). Okrem blogovania je mojim koníčkom aj šport (najmä bojové športy - MMA a Koryu Uchinadi) a trávenie času s priateľmi.

Prvú vysokú školu - UPJŠ v Košiciach - som ukončila bakalárskymi štátnicami a nakoľko som vedela, že druhý stupeň na UPJŠ už študovať nechcem, vybrala som sa ďalej, do mojej milovanej Prahy. V budúcnosti by som chcela, samozrejme, doštudovať magistra z histórie a potom sa venovať tomu, čo milujem - a samozrejme, úplne ideálne si nájsť prácu v odbore, ktorý by nebol iba povinnosťou, ale aj radosťou. Pokiaľ by ste na mňa mali akúkoľvek otázku, napíšte mi na e-mail carroline.wrr@gmail.com.