ABOUT ME

Som dvadsaťtri ročná študentka filozofickej fakutly a fakulty telesnej výchovy a športu na Univerzite Karlovej v Prahe. Študujem odbor historie a kondiční trenér a študujem ich naraz, nakoľko som sa medzi nimi nevedela rozhodnúť.

Blog GALKVINNE som založila už v roku 2015, aj keď v tomto roku som tu viac nebola ako bola. Do sveta blogovania som nazrela už na základnej škole, kedy som začala s blogom o mojom bývalom obľúbenom seriály The Vampire Diaries. Postupom času som sa prepracovala na blog o lifestyle, kozmetike a všeobecne o zdieľaní mojich skúseností, radostí atď. Rok 2016 bol pre tento blog veľmi dôležitý, pretože po novom roku mi blogovanie tak chýbalo, že som sa k nemu vrátila a som tu doteraz.

Okrem blogovania som si obľúbila aj fotografovanie a niekde v kútiku duše dúfam, že niekedy budem fotiť aj mimo potreby blogu. Momentálne fotím so značkou Nikon - konkrétne Nikon D90, plus používam tri objektívy, základný 18-105mm F/1:3,5-5,6G, portrétový objektív 50mm F/1,8G a Tamron 70-300mm a so značkou Canon - Canon EOS M10 s objektívom 15-45mm 1:3,5-6,3 IS STM. Okrem blogovania je mojim koníčkom aj šport (najmä bojové športy - MMA, koryu uchinadi, yoseikan budo) a trávenie času s priateľmi.

Prvú vysokú školu - UPJŠ v Košiciach - som ukončila bakalárskymi štátnicami a nakoľko som vedela, že druhý stupeň na UPJŠ už študovať nechcem, vybrala som sa ďalej, do mojej milovanej Prahy. V budúcnosti by som chcela, samozrejme, doštudovať magistra z histórie a bakalára z trénerstva a potom sa venovať tomu, čo milujem - a samozrejme, úplne ideálne si nájsť prácu v odbore, ktorý by nebol iba povinnosťou, ale aj radosťou. Pokiaľ by ste na mňa mali akúkoľvek otázku, napíšte mi na e-mail carroline.wrr@gmail.com.   ~Car